آلفرد مولینا تایید کرد: حضور دکتر اختاپوس در Spider-Man 3 حقیقت دارد!

حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد رسمی شد؟

آلفرد مولینا تایید کرد: حضور دکتر اختاپوس در Spider-Man 3 حقیقت دارد! سورنا رضایی ۰ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان
حضور دکتر اختاپوس در Spider-Man 3

آلفرد مولینا در مصاحبه اخیر خود با Variety حضور دکتر اختاپوس در Spider-Man 3 را به صورت رسمی تایید کرده است.

چند ماه پیش خبری رسمی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه جیمی فاکس (Jamie Foxx) قرار است نقش الکترو را در Spide-Man: No Way Home ایفا کند؛ او نقش مزبور را یک بار در  The Amazing Spider-Man 2 بر عهده داشت. مدتی زیادی از این اتفاق نمی‌گذشت که شایعه‌های عجیبی روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفتند: بازگشت توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گرافیلد (Andrew Garfield) در نقش پیتر پارکر. اینطور که به نظر می‌رسد، در پی اتفاقاتی که پس از WandaVision رخ می‌دهد، نظم جهان هستی بهم ریخته و نسخه تام هالند (Tom Holland) پیتر پارکر با همتایان خود در جهان‌های مختلف ملاقات می‌کند.

شخصیت‌های قدیمی‌ای که حضورشان در Spide-Man: No Way Home شایعه شده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. با توجه به ادعای منابع مختلف، کریستن دانست (Kirsten Dunst)، ویلیام دفو (Willem Dafoe)، آلفرد مولینا (Alfred Molina) و توماس هیدن چرچ (Thomas Haden Church) هم بازخواهند گشت تا بار دیگر نقش‌های مری جین واتسون، گرین گابلین، دکتر اختاپوس و مرد شنی را ایفا کنند. با شدت گرفتن بحث و گفتگو، کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر عامل مارول در یکی از مصاحبه‌های خود به شایعات مزبور پرداخت و پاسخ گیج‌کننده‌ای ارائه داد. اینطور که به نظر می‌رسد، پاسخ‌های گیج‌کننده بخشی از یک برنامه بسیار بزرگ بوده است.

آلفرد مولینا (Alfred Molina) اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Variety پیرامون Promising Young Woman انجام داده است. مطابق انتظار، یکی از سوالات به حضور دکتر اختاپوس در Spider-Man 3 در اختصاص داشت. مولینا سرانجام سکوت خود را شکست و حضور این شخصیت در سومین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی در Marvel Cinematic Universe را تایید کرده است. او همچنین اطلاعات بسیار مهمی را با طرفداران به اشتراک گذاشته است:

وقتی مشغول فیلمبرداری بودیم، به همه ما دستور داده شده بود چیزی در این باره نگوییم چون قرار بود یک غافلگیری بزرگ باشد. با این حال، خودتان بهتر از من می‌دانید. خبر بازگشت دکتر اختاپوس در اینترنت پخش شده است. راستش را بخواهید، خودم را بدترین فرد هالیوود در زمینه نگه داشتن یک راز می‌دانم.

بازیگر انگلیسی در ادامه صحبت‌های خود نه تنها حضور دکتر اختاپوس در Spider-Man 3 را تایید کرد، بلکه گفت مخاطبان با همان نسخه‌ای ملاقات می‌کنند که در Spider-Man 2 به تصویر کشیده شده بود. وقتی چنین چیزی را از دست‌اندرکاران پروژه شنید، برایش سوال شد چنین چیزی چطور امکان‌پذیر است؛ زیرا دکتر اختاپوس در انتهای Spider-Man 2 به داخل رودخانه افتاد و غرق شد. از آن‌جایی که مولینا می‌خواست پاسخ سوالش را بیابد، با جان واتس (Jon Watts) کارگردان Spide-Man: No Way Home صحبت کرد. او هم در بخشی از مکالمه گفت در دنیای مارول هیچ کس واقعا نمی‌میرد!

اوایل مذاکره برای بازگشت در جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی، آلفرد مولینا به جان واتس گفت ۱۷ سال از Spider-Man 2 می‌گذرد و از لحاظ ظاهری و فیزیکی دیگر آن بازیگر سابق نیست. فیلمساز آمریکایی در پاسخ به جوانسازی رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) در Avengers: Endgame و ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) در Captain Marvel اشاره کرد. مولینا در بخش دیگری از صحبت‌های خود تاکید داشت ماجرای دکتر اختاپوس در Spide-Man: No Way Home به محض افتادن در داخل رودخانه آغاز می‌شود. 

در پایان، لازم به ذکر است دنباله Spider-Man: Far From Home از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا