نسخه‌ی ریمستر Alan Wake در راه است!

در جستجوی آلیس!

نسخه‌ی ریمستر Alan Wake در راه است! نریمان هروی ۰ ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
Alan Wake

قرار است نسخه‌ی ریمستر بازی تحسین‌شده‌ی Alan Wake در اکتبر سال جاری میلادی برای کنسول‌های نسل ۸ و نسل ۹ عرضه شود.

بالاخره انتظار برای احیای Alan Wake به سر رسید. یک کاربر توانسته صفحه‌ای مربوط به فروش این بازی را در یک وب‌سایت فروشگاهی پیدا کند. طبق این صفحات، نسخه‌ی ریمستر‌شده‌ی بازی Alan Wake قرار است در روز ۵ اکتبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۳ مهر) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری اکس/اس و ایکس‌باکس وان منتشر شود. این صفحه‌ی فروشگاه در واقع محتوای اضافه‌ی این نسخه را شرح نداده اما قاعدتا می‌توان انتظار پیشرفت گرافیکی را از نسخه‌ی ریمستر این بازی psychological thriller انتظار داشت.

اگر آشنایی خاصی با این بازی مشهور ندارید، بازی الن ویک یک بازی سوم شخص ترسناک است که قصه‌ی نویسنده‌ای به نام الن ویک را پیگیری می‌کند. در ابتدای این بازی، همسر الن توسط تاریکی دزدیده شده و ماجرای جذاب این نویسنده‌ی دوست‌داشتنی برای نجات همسرش با یک چراغ قوه آغاز می‌گردد.

شرکت پرآوازه‌ی Remedy در طول ۱۱ سال اخیر یکی از بهترین هم‌پیمانان مایکروسافت بوده و بازی‌های جذابی مثل Alan Wake و Quantum Break را برای ایکس‌باکس و پی‌سی ساخته بود. این ناشر در سال ۲۰۱۹ میلادی توانست تمامی حق و حقوق انتشار بازی Alan Wake را در سال ۲۰۱۹ از مایکروسافت پس بگیرد و همچنین توانست بازی Control را روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و نینتندو سوئیچ عرضه کند.

این استودیو همچنین از مایکروسافت با انحصاری‌هایی مثل CrossfireX حمایت می‌کند. به هر حال لیست شدن بازی Alan Wake نشان می‌دهد که رمدی علاقه دارد تا بلندپروازی‌های خود را ادامه دهد و خود را منحصر به همکاری با مایکروسافت نکند.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید که این نسخه‌ی ریمستر در واقع مقدمه‌ای برای عرضه‌ی نسخه‌ی دوم این بازی است؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا