بازی جدید استودیوی رمدی در راه است

دنیایی یکسان با عناوین Control و Alan Wake

بازی جدید رمدی

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی جدید استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) در جهانی یکسان با عناوین پرطرفدار Control و Alan Wake جریان خواهد داشت.

دیروز بود که استودیوی رمدی اینترتینمنت در جریان مراسم State of Play، پس از مدت‌ها صبر و انتظار، در نهایت به طور رسمی از آخرین بسته‌‌ی الحاقی بازی Control تحت عنوان AWE پرده برداشت. همان‌طور که از نام این بسته پیداست، شخصیت اصلی بازی Alan Wake به لطف این محتوا راهی بازی کنترل می‌شود و به نوعی دنیای نسبتا متفاوت این دو عنوان، از این پس به یکدیگر گره می‌خورد.

تیم سازنده مدعی است که از سال‌ها پیش، به دنبال ترکیب دنیای بازی‌های خود است که حال به لطف بسته‌ی الحاقی AWE، این رویای چندین ساله محقق شده است. رمدی معتقد است که هر بازی یک تجربه مستقل را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد، اما در عین حال، این تجربه‌ها می‌توانند درهایی را برای ورود به دنیاهای بزرگ‌تر و فرصت‌های هیجان‌انگیزتر باز کنند. موضوعی که به صراحت به گره خوردن جهان‌های عناوین مختلف این استودیو سرشناس اشاره می‌کند. در همین راستا، به نظر می‌رسد که ادغام جهان‌ها صرفا به این بسته‌ی الحاقی محدود نشده و رمدی اینترتینمنت در حال حاضر در حال ساخت بازی بعدی خود است که جهان آن با بازی‌های Control و Alan Wake یکسان خواهد بود.

متاسفانه در حال حاضر جزئیاتی در خصوص بازی جدید استودیوی رمدی در دسترس نیست، اما تیم سازنده ادعا کرده که اثر بعدی آن‌ها، در جهانی مشابه با دو بازی کنترل و الن ویک جریان خواهد داشت. ممکن است که بازی بعدی آن‌ها یک IP کاملا جدید باشد و یا در آینده شاهد انتشار دنباله‌ی یکی از عناوین فوق باشیم. در هر حال، به نظر می‌رسد که هنوز فاصله‌ی زیادی با تکمیل این پروژه و عرضه‌ی آن داریم، چرا که رمدی هم‌اکنون مشغول پشتیبانی از CrossfireX بوده و پروسه‌ی ساخت بازی جدید آن‌ها به این زودی‌ها به اتمام نخواهد رسید. از این رو، انتظار می‌رود که بازی جدید رمدی طی سال‌های آتی برای کنسول‌های نسل نهم ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 4 و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود.

در پایان این خبر، شایان ذکر است که در حال حاضر بازی Control روی هر سه پلتفرم ایکس‎باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. بسته‌ی الحاقی AWE که آخرین محتوای داستانی بازی به شمار می‌رود، برای انتشار در تاریخ ۲۷ آگوست سال ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۶ شهریور ماه سال جاری) برنامه ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا