1%
  • 0/10

نسخه سری اس Alan Wake 2 فاقد یک ویژگی بسیار مهم است

گمانه زنی‌ها حقیقت داشتند

نسخه سری اس Alan Wake 2 فاقد یک ویژگی بسیار مهم است ۰ ۱۲ مهر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
نسخه سری اس Alan Wake 2

استودیو رمدی اینترتینمنت به گمانه زنی‌ها پایان داده و اعلام کرده نسخه سری اس Alan Wake 2 فاقد یک ویژگی مهم خواهد بود.

فصل پاییز فرا رسیده و مطابق سال‌های گذشته، کاربران خود را برای انتشار بازی‌های بزرگ آماده کرده‌اند. یکی از عناوینی که طی هفته‌های آتی در دسترس قرار می‌گیرد، Alan Wake 2 است. محصول جدید رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) دو خط داستانی را شامل می‌شود: خط داستانی اول درباره یک مامور اف بی آی با نام ساگا اندرسون است که به برایت فالز فرستاده می‌شود تا روی پرونده قتل‌های سریالی تحقیق کند؛ خط داستانی دوم حول محور آلن ویک می‌چرخد که داخل یک جهان کابوس وار گرفتار شده است. او سعی دارد با نوشتن یک داستان جهان اطراف خود را تغییر داده و فرار کند.

رمدی حدوداً یک هفته پیش تایید کرد بازی Alan Wake 2 روی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 دارای دو حالت خواهد بود: حالت پیش فرض روی ارائه جلوه‌های بصری‌ای با کیفیت بالا تمرکز داشته و به همین دلیل با نرخ فریم ۳۰ اجرا می‌شود؛ حالت دوم یا Performence هم برای آن دسته از کاربرانی است که نرخ فریم بالاتر را به جلوه‌های بصری بهتر ترجیح می‌دهند. در ضمن، از آنجایی که رمدی هیچ اشاره‌ای به ایکس باکس سری اس نکرد، گمانه زنی‌هایی مبنی بر عدم وجود این ویژگی شکل گرفت.

وب سایت Game Informer چندی پیش تصمیم گرفت با استودیو رمدی ارتباط برقرار کرده و از آن بپرسد نسخه سری اس Alan Wake 2 فاقد حالت Performence خواهد بود یا خیر. تیم فنلاندی گمانه زنی‌ها را تایید کرده اما هیچ گونه جزئیاتی را پیرامون نسخه سری به اشتراک نگذاشته تا سوال پیرامون وضوح تصویر (Resolution) آن همچنان بدون پاسخ باشد. بدون شک، حالت Performence برای گروهی از کاربران بسیار مهم بوده و عدم وجود آن در نسخه سری اس باعث ناامیدی‌شان خواهد شد.

نخستین باری نیست که رمدی حین توسعه یک بازی برای ایکس باکس سری اس با مشکل مواجه می‌شود. استودیو فنلاندی هنگام ساخت Control هم با چالش‌هایی مشابه مواجه شد و حتی درباره‌اش صحبت کرد. به گفته آن‌ها، اجرای یک بازی روی سیستمی ضعیف‌تر تنها درباره کاهش وضوح تصویر و کم کردن جزئیات بصری نبوده و فرآیند پیچیده‌تری دارد.

در انتها، بازی آلن ویک 2 در تاریخ ۵ آبان (مصادف با ۲۷ اکتبر) برای کنسول‌های ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments