اشاره استودیو رمدی به عرضه ریمستر بازی Red Dead Redemption

نگرانی از تداخل‌ها

عرضه ریمستر بازی Red Dead Redemption

کارگردان بازی Alan Wake 2 به تازگی در پیامی از شرکت راکستار گیمز درخواست کرده که ریمستر بازی Red Dead Redemption را در ماه اکتبر عرضه نکند!

خوشبختانه پاییز شلوغی پیش‌روی بازیکن‌ها است. از بازی استارفیلد و اساسینز کرید میریج گرفته تا الن ویک ۲، مرد عنکبوتی ۲ و مدرن وارفر ۳ که بسیاری از هوادارها برای تجربه آن‌ها لحظه شماری می‌کنند. همان‌طور که می‌دانید، عرضه چند بازی بزرگ در یک بازه زمانی کوتاه می‌تواند در فروش آن‌ها تاثیرگذار باشد و به همین خاطر، شرکت‌های ناشر اغلب نگران این وضعیت هستند.

در همین راستا، کایل رولی، کارگردان بازی Alan Wake 2 به تازگی در پیامی به شوخی از شرکت راکستار گیمز درخواست کرده که ریمستر بازی رد دد ردمپشن را در ماه اکتبر و همزمان با عرضه بازی آن‌‎ها عرضه نکند؛ چرا که این اتفاق می‌تواند فروش بازی الن ویک ۲ را تحت تاثیر خود قرار دهد.

کایل رولی در این زمینه توضیح می‌دهد:

به خدا قسم اگر ریمستر شایعه شده بازی Red Dead در روز ۱۷ اکتبر عرضه شود. راکستار گیمز این کار را نکن. لطفا!

اظهارات کایل رولی در حالی است که شرکت راکستار گیمز هنوز از ریمستر بازی رد دد ردمپشن رونمایی نکرده و چه بسا توسعه این عنوان را نیز تایید یا تکذیب نکرده است. با این حال، چند وقتی است که بار دیگر شایعه ساخت ریمستر این بازی حسابی قوت گرفته است؛ به طوری که جدا از تعیین رده سنی این ریمستر توسط کمیته رده‌بندی و سرپرستی بازی‌های کره جنونی، تروفی‌های بازی در شبکه سوشال کلاب نیز به‌روزرسانی شده است.

علاوه بر این، شرکت تیک تو اینتراکتیو به تازگی در جلسه ارائه گزارش مالی سه ماهه اخیر اعلام کرد که سه بازی مستقل به همراه دو ریمستر از بازی‌های قدیمی این شرکت طی سال مالی جاری روانه بازار خواهد شد. بدین ترتیب، بسیاری از بازیکن‌ها معتقد هستند که یکی از این دو ریمستر، مربوط به رد دد خواهد بود.

بازی Alan Wake 2 قرار است در تاریخ ۱۷ اکتبر سال جاری (۲۵ مهر ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه شود. شما از همین حالا می‌توانید بازی را از طریق فروشگاه‌های رسمی پیش خرید کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا