احتمال عرضه ریمستر رد دد ریدمپشن بار دیگر قوت گرفت

امیدی که هنوز رنگ نباخته است!

ریمستر رد دد ریدمپشن

در صورتی که گمانه زنی‌ها واقعیت داشته باشند، می‌توان گفت راکستار گیمز خود را برای عرضه ریمستر رد دد ریدمپشن آماده می‌کند.

چند سال قبل و پیش از اینکه بازی Red Dead Redemption 2 عرضه شود، شایعه‌ای در فضای منتشر شد که از توسعه ریمستر Red Dead Redemption خبر می‌داد. منابع غیررسمی مدعی شده بودند این محصول بخشی از RDR 2 است. اگرچه چنین اتفاقی رخ نداد، طی سال‌های گذشته شایعه انتشار ریمستر RDR بارها و بارها از منابع مختلف به گوش رسید تا کاربران همچنان امیدوار باقی بمانند.

وب سایت خبری Gematsu اخیراً متوجه شد Red Dead Redemption در کره جنوبی رده بندی سنی تازه‌ای دریافت کرده است. وقتی محصولی در کره جنوبی رده بندی سنی می‌شود، یک کد شناسایی به آن تعلق می‌گیرد. کد شناسایی این بازی CC-NV-230615-001 است که نکته مهمی را در خود دارد. عناوینی که برای رایانه‌های شخصی باشند، عبارت NP را در کد خود داشته و عناوینی که برای کنسول‌ها توسعه یافته باشند، با عبارت NV شناخته می‌شود.

وقتی یک محصول به فازهای نهایی آماده سازی و انتشار رسیده باشد، برای سازمان‌های رده بندی فرستاده می‌شود. بدین ترتیب، می‌توان با اطمینان گفت راکستار گیمز مشغول کار روی یک محصول جدید و مرتبط با Red Dead Redemption است که فاصله چندانی با عرضه ندارد. این محصول می‌تواند ریمستر رد دد ریدمپشن یا پورت آن برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 باشد.

رد دد ریدمپشن در سال ۲۰۱۰ میلادی برای کنسول‌های نسل هفتمی عرضه شد. اتفاقاتش پس از Red Dead Redemption 2 جریان داشته و حول محور جان مارستون می‌چرخند. ماموران دولتی، خانواده‌اش را گروگان گرفته و او را مجبور می‌کنند در ازای آزادی همسر و فرزندش، دوستان قدیمی خود را بیابد.

راکستار گیمز به هیچ وجه با توسعه ریمستر بازی‌های قدیمی غریبه نیست. این شرکت آمریکایی سال ۲۰۲۱ میلادی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition را به بازارهای جهانی فرستاد که شامل ریمستر Grand Theft Auto III، Grand Theft Auto: Vice City و Grand Theft Auto: San Andreas می‌شود.

2 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا