آیا Alan Wake 2 هم با همکاری رمدی و اپیک گیمز ساخته می‌شود؟

آینده‌ی این فرنچایز به چه شکل خواهد بود؟

آیا Alan Wake 2 هم با همکاری رمدی و اپیک گیمز ساخته می‌شود؟ نریمان هروی ۰ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
Alan Wake 2

بنا بر یک گزارش، شرکت رمدی قصد دارد تا دنباله‌ی بازی Alan Wake را بسازد و ناشر آن نیز Epic Games خواهد بود.

نسخه‌ی ریمستر بازی Alan Wake به زودی عرضه می‌شود و قرار است یک دنباله برای آن ساخته شود. بنا بر یک گزارش، آقای جف گراب ادعا کرده که Epic Games برای نشر این بازی به رمدی چراغ سبز نشان داده است.

آقای جف گراب در یک شو گفته که:

آن‌ها قصد دارند تا دنباله‌ی بازی Alan Wake را بسازند و با همکاری Epic Games مشغول تولید Alan Wake 2 هستند. فکر نکنم که خلاف آن اتفاق بیافتد.

آقای سم لیک از رمدی در سال ۲۰۱۸ میلادی گفته بود که ساخت Alan Wake 2 برای او مثل یک رویا می‌‎ماند و حالا به نظر می‌رسد که رویای اون به حقیقت تبدیل شده است.

در سال ۲۰۲۰، رمدی یک قرارداد نشر با کمپانی Epic Games برای دو بازی مولتی‌پلتفرم امضا کرد. یکی از این بازی‌ها به عنوان بلندپروازانه‌ترین بازی رمدی توصیف شده و دومی نیز در واقع یک پروژه با ابعاد به نسبت کوچک‌تر توصیف کرده‌اند. مشخص نیست که این دو پروژه در اصل بازی‌های Alan Wake 2 و Alan Wake Remastered هستند یا خیر.

در ماه مه سال جاری میلادی، رمدی تائید کرد که ۶ بازی در دست ساخت دارد. دو بازی که قاعدتا بازی‌های بازی‌های Alan Wake 2 و Alan Wake Remastered هستند. همچنین بازی‌های دیگر Crossfire X و Crossfire HD، یک بازی مجانی به نام Vanguard و یک بازی که در مراحل اولیه‌ی ساخت قرار دارد، خواهند بود.

نسخه‌ی اصلی بازی Alan Wake در سال ۲۰۱۰ میلادی برای پلتفرم‌های پی‌سی و ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه شد و مایکروسافت وظیفه‌ی انتشار آن را بر عهده داشت. اسپین-آف این بازی به نام Alan Wake’s American Nightmare در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. همچنین رمدی در سال ۲۰۱۹ حق و حقوق این سری را از مایکروسافت گرفت.

جالب است بدانید که طبق شایعه‌ای، قرار است یک سریال لایو اکشن نیز از الن ویک منتشر شود.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید که نسخه دوم الن ویک در راه است و ناشر آن نیز کمپانی Epic Games خواهد بود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا