تماشا کنید: بازی Age of Empires 3: Definitive Edition اواسط اکتبر از راه می‌رسد

دو تمدن جدید به این اثر اضافه شده‌‌اند

تماشا کنید: بازی Age of Empires 3: Definitive Edition اواسط اکتبر از راه می‌رسد سورنا رضایی ۰ ۰۷ شهریور ۱۳۹۹ تریلر بازی

با گذشت سه سال از معرفی رسمی، تاریخ انتشار Age of Empires 3: Definitive Edition در جریان رویداد گیمزکام ۲۰۲۰ مشخص شد.

پس از انتشار نسخه‌های ریمستر Age of Empires و Age of Empires II، شرکت مایکروسافت در جریان گیمزکام ۲۰۱۷ از Age of Empires 3: Definitive Edition رونمایی کرد. این بازی نه تنها از وضوح تصویر 4K پشتیبانی می‌کند، بلکه تمامی مدل‌های آن از ابتدا طراحی و ساخته شده‌اند، رابط کاربری بهبود یافته و کیفیت صداها و موسیقی متن هم افزایش داشته است.

شرکت مایکروسافت با نمایش تریلری حدودا دو دقیقه‌ای، تاریخ انتشار Age of Empires 3: Definitive Edition را مشخص کرد. بر این اساس، علاقه‌مندان به بازی‌های استراتژیک می‌توانند از تاریخ ۲۴ مهر (مصادف با ۱۵ اکتبر) به تجربه‌ی محصول جدید استودیوی Tantalus Media بپردازند. طبق اطلاعات موجود، دو حالت جدید با نام‌های Historical Battles و Art of War در نسخه‌ی ریمستر Age of Empires 3 وجود خواهد داشت. حالت Historical Battles سعی دارد نبردهای تاریخی را شبیه سازی کند اما Art of War شامل چالش‌هایی برای محک زدن مهارت‌های کاربر است.

محتویات جدید Age of Empires 3: Definitive Edition به همین دو مورد ختم نمی‌شود. سازندگان، تمدن‌های Swedes و Incas را هم به بازی اضافه کرده‌اند تا تعداد تمدن‌ها به رقم ۱۴ برسد. تمدن Swedes از ابزارها و استراتژی‌های پیچیده‌ی جنگی استفاده می‌کند. از همین رو، برای کاربرانی مناسب است که تمایل زیادی به حمله داشته باشند. Incas در نقطه‌ی مقابل قرار می‌گیرد. این تمدن در ساخت و ساز مهارت بیشتری دارد.

Age of Empires III: Definitive Edition با برچسب قیمتی ۲۰ دلار به فروش می‌رسد. اگر Age of Empires III: Complete Collection یا دو نسخه‌ی ریمستر قبلی را داشته باشید، ۲۵ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد. در ضمن، این بازی به محض انتشار به سرویس گیم پس اضافه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا