1%
  • 7/10

تماشا کنید: اولین تریلر سریال Agatha All Along منتشر شد

ورود مارول به ژانر وحشت!!

تماشا کنید: اولین تریلر سریال Agatha All Along منتشر شد ۱۰۹ ۱۹ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک

دیشب خیلی ناگهانی اولین تیزر تریلر سریال Agatha All Along منتشر شد و این یعنی استودیو مارول سورپرایزهای بزرگتر خود را برای کمیک کان سن دیگو کنار گذاشته است.

پس از اولین حضورش در دنیای سینمایی مارول با سریال WandaVision، اگتا هارکنس قراره در اسپین آف تلویزیونی نه‌چندان مورد انتظار خود بدرخشد. در حالت عادی اختصاص دادن اسپین آف به یک شخصیت فرعی که چندان برای طرفداران اهمیت ندارد، اقدام هوشمندانه‌ یا منطقی نیست اما چون مارول بعد از پایان یافتن حماسه بی‌نهایت با شاهکار سینمایی Avengers: Endgame، دست به هر کاری زد تا فرانچایز مولتی میلیاردی خود را سر پا نگه دارد، پروژه‌های غیرضروری زیادی در دست ساخت قرار گرفتند که یکی از آنها Agatha All Along است.

خوشبختانه با توجه به کاهش یافتن خروجی استودیو مارول به دو فیلم و دو سریال در سال و همچنین اتخاذ استراتری جدید به‌منظور تضمین کردن کیفیت آثار آتی، به‌نظر می‌رسد این اسپین آف نه‌چندان مورد انتظار، آخرین پروژه‌ای است که نتیجه ترجیح دادن کمیت به کیفیت بوده است. علیرغم نبودن هیجانی غیرقابل توصیف مشابه آنچه که پیرامون رویداد کراس اوری Deadpool & Wolverine وجود دارد، نخستین تیزر تریلر سریال Agatha All Along وعده داستانی مهیج و وفادار به کمیک‌ها با چاشنی ترس را می‌دهد که ممکن است برخلاف آنچه تصور می‌کردیم یک فاجعه تمام عیار نباشد.

تریلر ضمن اشاره به داستان سریال که تلاش اگتا برای شکستن طلسم واندا و بدست آوردن قدرت‌هایش را به تصویر می‌کشد، سرنوشت اسکارلت ویچ را نیز مشخص کرده است. جسم بی‌جانی که ابتدای تریلر دیدیم متعلق به واندا است اما کدام ورژن؟ زمین ۶۱۶ (خط زمانی اصلی دنیای سینمایی مارول) یا زمین ۸۳۸ (یکی از دنیاهای موازی که در دنباله دکتر استرنج نشان داده شد)؟ در حال حاضر هیچ چیزی به‌صورت رسمی تایید یا تکذیب نشده ولی با توجه به ظاهرش به نظر می‌رسد اگتا مشغول حل کردن پرونده قتل واندا زمین ۸۳۸ بوده، البته تا زمانیکه شخصیت مرموز آبری پلازا (Aubrey Plaza) سر می‌رسد. شاید نسبت به سایر پروژه‌های معرفی شده بزرگ نباشد، اما تریلر به وضوح نشان داد که قرار نیست شاهد روایت داستانی مسخره و بی‌هدف باشیم. ممکن است ماجراجویی اگتا درنهایت به پروژه انفرادی اسکارلت ویچ ختم بشود. 

دو قسمت ابتدایی سریال Agatha All Along در تاریخ ۱۸ سپتامبر (۲۸ شهریور) از دیزنی پلاس پخش می‌شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

109 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments