لایو اکشن ریک اند مورتی با نام Rick and Morty from the C-132 Universe معرفی شد

کریستوفر لوید به آینده برمی‌گردد!

لایو اکشن Rick and Morty

دنیای سینما و تلویزیون از زمان اکران اولیه سریال کارتونی Rick and Morty با قسمت‌های جذاب عاشق آن شده‌اند. حال در دنیایی تازه از دنیاهای ریک سانچر روبه‌روی ما باز شده و باید منتظر غوغایی دیگر باشیم.

استودیو Adult Swim روز گذشته با انتشار یک تیزر لایو اکشن سریال کارتونی محبوب خود یعنی Rick and Morty را با حضور کریستوفر لوید (Christopher Lloyd) به‌عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی این لایو اکشن معرفی کرد. لوید در این لایو اکشن به جای دانشمند دیوانه محبوب ما ایفای نقش می‌کند که در حقیقت از شخصیت او در فیلم Back to the Future یعنی دکتر براون برگرفته شده است. به گفته Adult Swim این لایو اکشن با نام Rick and Morty from the C-132 Universe اکران خواهد شد.

بازیگر نقش مورتی در این لایو اکشن جیدن لیبرر (Jaeden Lieberher) معرفی شده و در کنار لوید یا به عبارت دیگر پدربزرگ خود به سرتاسر دنیا سفر می‌کند. در حال حاضر همه منتظر قسمت پایانی سریال کارتونی ریک اند مورتی بوده و اینگونه به‌نظر می‌رسد که سازندگان هنوز کارت اصلی بازی خود را رو نکرده و آن را برای قسمت آخر کنار گذاشته‌اند و درعین حال اطلاعات چندانی درباره قسمت آخر پنجمین فصل این سریال کارتونی محبوب در دسترس نیست.

شما فکر می‌کنید که نگاهی به لایو اکشن در قسمت آخر فصل پنجم داشته باشیم؟ ما که نمی‌دانیم و البته هیچ چیز از Adult Swim بعید نیست و هر کاری ممکن است از آن‌ها سر بزند. دیدن کریستفور لوید در نقش ریک بدون شک می‌تواند بسیاری خاطرات قدیمی را برای طرفداران Back to the Future تازه کرده و درعین حال طرفداران سریال ریک اند مورتی را با رویی تازه از شخصیت‌های محبوب خود آشنا ساخته و آن‌ها را تاحد کمی با دنیای Back to the Future آشنا کند. شکی نیست که حضور لوید به‌عنوان ریک در این نسخه از ریک اند مورتی باعث می‌شود طرفداران ساعت‌ها درباره او از لایو اکشن Rick and Morty به گفتگو بنشینند.

داک و مارتی در فیلم ‌Back to the Future
داک و مارتی در فیلم ‌Back to the Future

کریستوفر لوید پیش‌تر طی مصاحبه خود با Phoenix New Times اشاره داشت که همیشه به ایفای نقش در سریال کارتونی ریک اند مورتی علاقه داشت است. لوید در ادامه گفت:

من به‌طور کامل آن را دنبال نمی‌کنم، ولی چندین قسمت از آن را تماشا کرده‌ام و باید به شما بگویم که بسیار سرگرم کننده است. می‌دانم که این سریال در حقیقت طنزی ساخته شده از شخصیت‌های داک (Doc) و مارتی (Marty) (شخصیت‌های اصلی فیلم Back to the Future است. البته که دوست دارم در بخشی از این سریال ایفای نقش کنم. فکر می‌کنم سرگرم کننده خواهد بود.

لوید همچنین سخنانی درباره فیلم Back to the Future برای ما داشت و در باره آن گفت:

فکر می‌کنم فیلمی بسیار مثبت است. بسیاری از مردم، به‌خصوص در رویدادهای متفاوت به من گفته‌اند که فیلم Back to the Future هر مشکلی که در دوران بلوغ یا پیش‌تر از آن داشته‌اند را رفع کرده است. این فیلم باعث شده خود را جمع و جور کرده و بیش از پیش خوش‌بین شوند. من فکر می‌کنم این چیز بسیار بزرگی‌ست و خیلی خوشحالم که بخشی از چیزی بوده‌ام که مردم از آن تقلید کرده و برای گذر از سختی از آن استفاده می‌کنند.

استودیو Adult Swim سریال کارتونی خود را چگونه معرفی می‌کند؟ سریال Rick and Morty یک کمدی نیم ساعته و برنده جایزه Emmy درباره دانشمند نابغه جامعه ستیزی بوده که نوه ترسو و کم‌روی خود را به ماجراجویی‌های خطرناک و دیوانه وار در سطح جهان می‌برد. ریک ساانچز با خانواده دختر خود یعنی بث (Beth) زندگی کرده و تمام مدت داماد خود جری (Jerry) و دیگر نوه خود سامر (Summer) را درکنار مورتی درگیر مشکلات میان کهکشانی خود می‌‌کند.

همانطور که اخبار مرتبط با سریال کارتونی Rick and Morty همیشه دنیا را به‌وجد آورده، لایو اکشن آن نیز همه را شیفته خود کرده و حضور لوید بدون شک یکی از مهم‌ترین ارکان این لایو اکشن خواهد بود. ما نیز مثل شما منتظر اخبار بیشتر درباره این لایو اکشن هستیم و امیدواریم بتواند مانند سریال کارتونی خود ما را شیفته کند. نظر شما چیست؟ به‌نظر شما لایو اکشن Rick and Morty from the C-132 Universe می‌تواند به موفقیت سریال کارتونی خود دست یابد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا