نحوه اضافه کردن لینک به استوری در برنامه اینستاگرام بدون نیاز به ۱۰ هزار فالور

بررسی روشی رایگان برای قابلیت Swipe Up

رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ

دیگر نیازی نیست برای فعال کردن و استفاده از قابلیت Swipe Up یا اضافه کردن لینک در استوری اینستاگرام ۱۰ هزار فالور داشته باشید.

اکنون می‌توانید با استفاده از ترفندهای مختلفی از این ویژگی استفاده کنید. برای مشاهده روش‌های قرار دادن لینک در استوری در ادامه با ما همراه باشید.

اضافه کردن لینک یک وب سایت در بخش استوری برنامه اینستاگرام می‌تواند بسیار برای حساب کاربری افراد کاربردی باشد و از سوی دیگر برای افرادی که قصد تبلیغ در پیج اینستاگرام خود دارند این روش می‌تواند مناسب باشد. اگر شما در این شبکه اجتماعی دارای ۱۰ هزار دنبال کننده هستید می‌توانید به راحتی از قابلیت Swipe Up استفاده کنید و لینک یک ولاگ، ویدیو یوتیوب و… را در این بخش قرار دهید.

استفاده از این روش می‌تواند به مشاغل مختلف و همچنین افرادی که به دنبال اشتراک گذاری محتوا یا محصول خاصی هستند کمک کند. علاوه بر این موضوع افراد می‌توانند با نوشتن کلماتی مانند لینک در بیو، وب سایت یا لینک خاصی را تبلیغ کنند؛ برای انجام اینکار باید لینک مورد نظر در بخش وب سایت در قسمت ویرایش حساب کاربری اضافه شود.

اگر شما حساب کاربری تایید شده (Verified) یا ده هزار فالور ندارید باید از روش دیگری برای قرار دادن لینک در استوری خود استفاده کنید.

به این ترتیب باید نوع حساب کاربری خود را به Business Account تغییر دهید و یک ویدیو را در بخش IGTV به روزرسانی کنید. سپس این امکان وجود دارد که در قسمت توضیحات لینک مورد نظر خود را قرار دهید.

سپس به بخش استوری رفته و با انتخاب گزینه Call to Action به بخش ویدیوهای IGTV هدایت خواهید شد. در این بخش ویدیو مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را آپلود کنید. به همین سادگی شما می‌توانید به بخش استوری برنامه اینستاگرام لینک اضافه کنید، ناگفته که روش دیگری برای انجام این کار وجود دارد.

در این روش شما باید تبلیغات در بخش استوری یا همان Ads Manager را فعال کنید. برای اینکه به این روش به استوری خود لینک اضافه کنید باید به Facebook Business- Ads Manager رفته و در آنجا یک تبلیغ با هدفی خاص را مشخص کنید. سپس میزان هزینه‌ای که قصد دارید بابت چنین کاری بپردازید مشخص کرده و استوری مورد نظر خود را آپلود کنید. ناگفته نماند که این روش نیازمند حداقل ۱۰ دلار بوده و قرار دادن لینک در استوری به این روش رایگان نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا