اولین نگاه به آدام وارلاک در Guardians of the Galaxy 3

پسر طلایی مارول

آدام وارلاک در Guardians of the Galaxy 3

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار طرفداران توانستند ظاهر آدام وارلاک در Guardians of the Galaxy 3 را در اولین تریلری که از این اثر مورد انتظار منتشر شد، ببینند.

استودیو مارول (Marvel Studios) در نمایشگاه CCXP 2022 که در کشور برزیل در حال برگزاری است، تا به اینجای کار حضور چشمگیری داشته است و در آن شاهد نمایش تریلرهایی از آثار مختلف دنیای سینمایی مارول (MCU) از جمله Guardians of the Galaxy Vol. 3 بودیم، اثری که احتمالا نه تنها آخرین قسمت از مجموعه نگهبانان کهکشان خواهد بود، بلکه احتمال دارد که آخرین ساخته جیمز گان (James Gunn) در دنیای سینمایی مارول نیز باشد. این تریلر حماسی لحظاتی از سفر احساسی نگهبانان کهکشان در این فیلم را به طرفداران ارائه می‌دهد.

پس از پخش قسمت ویژه نگهبانان کهکشان با نام Guardians of the Galaxy Holiday Special اکنون وقت بازگشت نگهبانان کهکشان به سالن‌های سینما رسیده است. سومین قسمت از این مجموعه قرار است شخصیت‌های جدید و مهمی را به دنیای سینمایی مارول معرفی کنند که با برخی از آن‌ها از قبل آشنا هستیم و با بقیه نیز به‌زودی آشنا خواهیم شد. حالا به تازگی طرفداران توانسته‌اند تا اولین نگاه به یکی از این شخصیت را یعنی آدام وارلاک در Guardians  of the Galaxy 3 داشته باشند. ویل پولتر (Will Poulter) نقش این شخصیت را در این اثر ایفا کرده است. این طور که به نظر می‌رسد، آدام وارلاک قرار است یکی از متفاوت‌ترین نقش‌آفرینی‌های ویل پولتر باشد.

روز گذشته پس از مدت‌ها انتظار بالاخره شرکت مارول اولین تریلر از فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 را منتشر کرد. این تریلر جذاب ما را کمی بیشتر با داستان این اثر که احتمالا آخرین گردهمایی نگهبانان کهکشان در آن اتفاق می‌افتد، آشنا کرد. با اینحال یکی از مهم‌ترین و هیجان‌انگیزترین لحظات این تریلر متعلق به آدام وارلاک در  Guardians of the Galaxy 3 است که شما در زیر می‌توانید تصویر او را مشاهده کنید.

اولین نگاه به آدام وارلاک در Guardians of the Galaxy 3

پس از مدت‌های طولانی‌ای که خبر پیوستن ویل پولتر به پروژه Guardians of the Galaxy Vol. 3 منتشر شده و انتظاری سخت، بالاخره آدام وارلاک در نخستین تریلر این اثر به نمایش درآمد. این تریلر که به عنوان بخشی از پنل مارول در مراسم CCXP 2022 که سائو پائولوی برزیل در حال برگزاری است، به نمایش درآمد، برای اولین بار پسر طلایی مارول را در دنیای سینمایی مارول به نمایش می‌گذارد.

پسر طلایی مارول کیست؟

با وجود این که ویل پولتر تنها یک سال است که وظیفه ایفای نقش آدام وارلاک را بر عهده گرفته است، اما این شخصیت مدت زمان زیادی است که در دنیای سینمایی مارول حضور دارد. او نخستین بار در یکی از پنج صحنه پس از تیتراژ فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 معرفی شد و از آنجایی که او نقش مهمی در خط داستانی کتاب کمیک Infinity Gauntlet، بسیاری از طرفداران بر این باور بودند که او قرار است زمانی در فیلم Avengers: Infinity War یا Avengers: Endgame حضور پیدا کند. با اینحال این اتفاق نیفتاد تا نهایتا برای اولین بار این شخصیت را به طور کامل در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 ببینیم.

این ابرقهرمان طلایی همان طور که انتظار می‌رفت دارای پوستی درخشان و موهای براق است. در گذشته گزارشاتی منتشر شده بودند که خبر از حضور یک آدام وارلاک کاملا جدید و بازطراحی‌شده در فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 می‌دادند که چندان به آدام وارلاکی که در کمیک‌ها دیده‌ایم وفادار نیست، با اینحال کارگردان فیلم، جیمز گان واکنش جالبی به این گزارشات نشان داد و نهایتا هم فهمیدیم که آن‌ها حقیقت ندارند، البته ظاهر او نسبت به کمیک‌ها تغییراتی داشته، اما به اندازه کافی توانسته تا به آن‌ها وفادار بماند.

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 برای اکران سینمایی در تاریخ ۵ مه ۲۰۲۳ (۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است. جیمز گان، کارگردان دو قسمت پیشین این مجموعه که برای مدتی از این پروژه اخراج شده بود و هم‌اکنون وظیفه هدایت استودیو دی سی و دنیای سینمایی دی سی را بر عهده دارد، کارگردان و نویسنده این فیلم است.

همچنین کریس پرت (Chris Pratt) در نقش پیتر کویل (Peter Quill) یا استار لرد (Star-Lord)، زوئی سالدانیا (Zoe Saldana) در نقش گامورا (Gamora)، دیو باتیستا (Dave Bautista) در نقش درک ویرانگر (Drax the Destroyer)، کارن گیلان (Karen Gillan) در نقش نبولا (Nebula)، پام کلمنتیئف (Pom Klementieff) در نقش مانتیس (Mantis)، وین دیزل (Vin Diesel) در نقش گروت (Groot) و بردلی کوپر (Bradley Cooper) در نقش راکت (Rocket) از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر مورد انتظار به ایفای نقش پرداخته‌اند.

4 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا