1%
  • 0/10

سازندگان Crash Bandicoot از اکتیویژن جدا و مستقل می‌شوند

به دنبال همکاری با مایکروسافت

سازندگان Crash Bandicoot از اکتیویژن جدا و مستقل می‌شوند ۱ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
سازندگان Crash Bandicoot

سازندگان Crash Bandicoot یعنی استودیو تویز فور باب اعلام کردند از شرکت اکتیویژن جدا و تصمیم به ایجاد یک استودیو مستقل گرفتند.

استودیو تویز فور باب (Toys for Bob) که در سال 1989 تاسیس شد در در بازه زمانی سال‌های 2000 همکاری و مشارکتی را به منظور نشر عناوین مختلف با شرکت اکتیویژن ایجاد کردند. پس از آن کمپانی اکتیویژن این استودیو را در سال 2005 به صورت کامل خریداری کرد و از آن زمان تاکنون استودیو تویز فور باب بخشی از مجموعه‌های اکتیویژن به شمار رفته است. این استودیو که در ابتدا روی تولید اسباب بازی‌های واقعی از مجموعه Skylanders کار کرد، در سال 2018 اقدام به ساخت ریمستر سه‌گانه مجموعه Spyro تحت عنوان Spyro Reignited Trilogy نمود و پس از آن در سال 2020 اقدام به ساخت بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time گرفت که با استقبال مطلوبی نیز همراه شد. پس از آن، این استودیو به عنوان استودیو پشتیبانی برای مجموعه Call of Duty مشغول به کار بوده و در همین میان در سال گذشته بازی Crash Team Rumble را نیز توسعه داد.

در ابتدای این ماه پس از قطعی شدن خریداری شرکت اکتیویژن بلیزارد توسط شرکت مایکروسافت به مبلغ 69 میلیارد دلار و پس از آن تعدیل کار بیش از 1900 نفر از کارمندان مجموعه Xbox، تعداد 86 نفر از اعضای استودیو تویز فور باب شغل خود را از دست دادند. هم‌چنین اعلام شد دفتری کاری این استودیو بسته شده و اعضای باقی مانده آن از خانه به کار خود ادامه خواهند داد.

همین موضوعات اکنون باعث شده سازندگان Crash Bandicoot تصمیم به جدایی از شرکت اکتیویژن و مستقل شدن بگیرند. در بیانیه منتشر شده توسط این استودیو در وبسایت رسمی آن‌ها، به این موضوع نیز اشاره شده که آن‌ها به دنبال راهی برای ایجاد همکاری با شرکت مایکروسافت هستند. هم‌چنین اعلام شده که آن‌ها در مراحل اولیه کار روی بازی جدید خود بوده که البته مدت زمان زیادی تا هر گونه رونمایی از آن باقی مانده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments