بازسازی بازی‌های اکتیویژن در آینده بیشتر خواهد شد

فروش موفق Crash و Spyro شرکت اکتیویژن را وسوسه کرده است

بازسازی بازی‌های اکتیویژن در آینده بیشتر خواهد شد نیکان صبوری ۰ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
بازسازی بازی‌های اکتیویژن

بازسازی بازی‌های اکتیویژن مانند سه‌گانه‌های Crash و Spyro برای این شرکت سوددهی بسیار خوبی داشته و باعث شده که اکتیویژن به دنبال ساخت بازسازی‌های بیشتری از عناوین قدیمی خود باشد.

به دنبال موفقیت‌‌های عناوین بازسازی شده‌ی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy، Spyro Reignited Trilogy و Crash Team Racing Nitro-Fueled از اکتیویژن (Activision)، راب کاستیچ (Rob Kostich)، رییس این شرکت، چندی پیش در جلسه‌ای با سرمایه گذاران عنوان کرد که بازسازی‌ عنوان‌های قدیمی تاثیر بسیار مهمی در روند کاری آن‌ها خواهد گذاشت.

راب کاستیچ در تماس تلفنی با یکی از سرمایه گذاران که از او سوالاتی پرسیده شد، گفت:

وقتی که به IPهای قدیمی نگاهی می‌اندازیم، می‌فهمیم که بازی‌های زیادی وجود دارد که طرفداران می‌خواهند دوباره آنها را تجربه کنند.

برای برخی از اخبار‌های آینده‌‌ی ما آماده باشید که چیزی بیشتر از یک بازسازی خالص است. اینها (عناوین بازسازی) فرصت‌های بسیار تازه‌ای برای ما به وجود آورده و اجازه استفاده از المان‌های جدیدی در این IPها را برای ما فراهم می‌کند.

عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy توانست بیش از 10 میلیون نسخه فروش داشته باشد که رقمی باورنکردی برای بسیاری از تحلیلگران بود. این اتفاق، هوشمندی شرکت اکتیویژن در پیدا کردن بازی‌های محبوب قدیمی می‌رساند.

شرکت اکتیویژن سابقه‌ی بسیار زیاد در صنعت گیم دارد و زمانی که به عنوان‌های منتشر شده‌ی پلی‌استیشن 1 نگاهی بندازیم، بازی‌هایی مانند Tony Hawk در این لیست می‌درخشد و جالب است بدانید شخص تونی هاک (ورزشکار حرفه‌ای اسکیت‌بوردینگ که بازی از روی آن ساخته شده) در صفحه‌ی اجتماعی توییتر خود از ساخت نسخه‌ی بازسازی این عنوان استقبال کرده است. عنوان دیگری که بازسازی آن می‌تواند جالب باشد، Tenchu: Stealth Assassins نام دارد که یک بازی سوم شخص در سبک مخفی‌کاری و اکشن است که شما را در نقش یک نینجا قرار می‌دهد.

در نتیجه تا زمانی که بازسازی عناوین قدیمی برای شرکت اکتیویژن پولساز باشد، آنها از ساخت و توسعه‌ی نسخه‌های بهبود یافته‌ی بازی‌های قدیمی، دست نخواهد برداشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا