اکتیویژن قصد عرضه‌ی چند عنوان بازسازی شده را در سال ۲۰۲۰ میلادی دارد

بازسازی نسخه‌های دیگری از سری Call of Duty در راه است

اکتیویژن بازسازی ۲۰۲۰

اکتیویژن بلیزارد اعلام کرد که برای سال ۲۰۲۰ میلادی در کنار عرضه‌ی آثار جدید، چند بازی بازسازی شده را منتشر می‌کند. این عناوین نزدیک به عرضه معرفی می‌شوند.

سال ۲۰۱۹ میلادی شاهد عرضه‌ی بازی‌های بازسازی شده‌ی زیادی از طرف اکتیویژن بوده‌ایم که از آثار موفق آن‎ها می‌توان به Crash Bandicoot و Spyro اشاره کرد. همچنین این استودیو بازنگری ویژه‌ای روی سری Modern Warfare داشته و سال گذشته عنوان موفق Call of Duty: Modern Warfare را به بازار عرضه کرد.

حال به نظر می‌رسد که اکتیویژن قصد متوقف شدن ندارد و در مصاحبه‌ی اخیر که با مدیر ارشد مالی این شرکت یعنی Dennis Durkin انجام شد، مشخص گردید که اکتیویژن بلیزارد برای سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه‌ریزی‌هایی کرده است که در کنار عرضه‌ی بازی‌های جدید، قصد بازسازی و بازنگری عناوین قدیمی خود را دارد. Dennis Durkin گقت که این عناوین در حال توسعه بوده و زمانی که به تاریخ عرضه‌ی آن‌ها نزدیک شوند، معرفی خواهند شد.

عناوین قدیمی بسیار زیادی مانند Guitar Hero و Tony Hawk’s Pro Skater در لیست اکتیویژن است که پتانسیل بازسازی یا بازنگری شدن را دارند. از طرفی دیگر، شرکت بلیزارد هم بازی‌های محبوبی مانند سری بازی Diablo را در اختیار دارد که می‌توانند بازسازی شوند. لازم به ذکر است که بازی Warcraft 3: Reforged هم یکی دیگر از عناوین بازسازی شده‌ی این استودیو بود که چندی پیش منتشر و انتقاد‌های بسیار شدیدی به آن وارد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا