1%
  • 0/10

ریمسترهای بیشتری از سوی Activision Blizzard در راه هستند

در زمان مناسب از این بازی‌ها رونمایی خواهد شد

ریمسترهای بیشتری از سوی Activision Blizzard در راه هستند ۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
بازی Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

شرکت Activision Blizzard اخیرا اعلام کرده که در حال کار بر روی بازی‌های قدیمی ریمستر شده بیشتری است که در آینده‌ای نزدیک در دسترس قرار خواهند گرفت.

ریمستر بازی‌های قدیمی و کلاسیک در کنار نسخه‌های مختلف سری Call of Duty، در سال‌های اخیر جزو مهم‌ترین محصولات شرکت Activision Blizzard بوده‌اند. پس از عرضه بازی Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy در سال ۲۰۱۷ که شامل نسخه بازسازی شده سه‌گانه Crash Bandicoot می‌شد و با موفقیت تجاری و کیفی بسیار همراه بود، این شرکت به سراغ بازسازی سه‌گانه Spyro و عنوان دوست داشتنی و خاطره‌انگیز Crash Team Racing رفت که به ترتیب با نام‌های Spyro: Reignited Trilogy و Crash Team Racing – Nitro-Fueled منتشر شدند. سال گذشته نیز بازسازی دو نسخه اول Tony Hawk’s Pro Skater در دسترس قرار گرفت. اکنون اینطور که به نظر می‌رسد، باید شاهد ریمسترهای بیشتری در آینده باشیم.

مدیر ارشد مالی Activision Blizzard، دنیس دورکین، در جدیدترین جلسه مالی این شرکت به سرمایه‌گذاران و سهامداران اعلام کرد که در آینده نسخه به‌روز و شده و ریمستر بازی‌های قدیمی و کلاسیک بیشتری از سوی آن‌ها منتشر خواهد شد. این شکل از عناوین امکان رشد و پیشرفت بیشتری را به Activision Blizzard می‌دهند و نقش مهمی در افزایش درآمد و برنامه‌های آینده این شرکت دارند و در زمان مناسب از آن‌ها رونمایی خواهد شد.

طبق شایعات، به نظر می‌رسد پس از نسخه ریمستر دو بازی اول Call of Duty Modern Warfare، قرار است شاهد ریمستر سومین قسمت این سه‌گانه باشیم. همچنین گزارش شده که استودیوی Vicarious Visions، توسعه دهنده Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 و Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy که اخیرا با Blizzard Entertainment ادغام شده، در حال ساخت نسخه بازسازی شده Diablo 2 است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments