1%
  • 0/10

تخفیف های تابستانی اکتیویژن بلیزارد را از دست ندهید

تا ۶۷ درصد تخفیف برای بازی‌های کالاف دیوتی، دیابلو و استارکرفت

تخفیف های تابستانی اکتیویژن بلیزارد را از دست ندهید ۰ ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
تخفیف های تابستانی اکتیویژن

پایان تابستان نزدیک و بازار تخفیف‌های داغ است. تخفیف های تابستانی اکتیویژن روزهایی عالی را برای بسیاری از طرفداران به ارمغان آورده، با این حال تخفیف نخوردن برخی از فرنچایزهای محبوب سبب نارضایتی بسیاری کاربران دیگر شده است!

در حالی که به پایان روزهای گرم تابستان نزدیک می‌شویم، بسیاری از شرکت‌ها از جمله مایکروسافت در حال آماده کردن تخفیف‌های خود برای کسب درآمد بیشتر پیش از پایان سال مالی هستند. شرکت اکتیویژن نیز از همین فرمول استفاده کرده تا شما را برای خرید بازی‌های خود ترغیب کند. این شرکت به تازگی از تخفیف‌های خود در فروشگاه Battle.net رونمایی کرد که بسیاری از آن‌ها به شدت وسوسه انگیز هستند!

برخی از بازی‌های معرفی شده تا ۶۷ درصد تخفیف خورده و سری بازی‌های محبوب آن‌ها یعنی Diablo، Call of Duty و Stracraft را در بر می‌گیرد. با این حال توجه داشته باشید که این دوره تخفیف چندان طولانی نبوده و شما تنها تا روز ۵ سپتامبر، برابر با ۱۴ شهریور ماه می‌توانید از این تخفیف‌های گرم و تابستانی استفاده کنید.

تخفیف های تابستانی اکتیویژن برخی از بهترین بازی‌های آن‌ها را شامل می شود. از جمله بهترین بازی‌های تخفیف خورده می‌توان به بازی‌های Diablo 2: Resurrected و Diablo 3 از سری بازی دیابلو و بازی‌های Starcraft Remastered و Starcraft 2 از سری بازی دوست داشتنی استارکرفت اشاره داشت که با قیمت کمتر از ۱۰ دلار قابل خرید هستند.

سری بازی کالاف دیوتی نیز بسیار درخشان در این تخفیف‌ها ظاهر شده است. شما می‌توانید بازی Call of Duty Vanguard را با ۵۰ درصد تخفیف خریداری کنید و این در حالی است که بازی‌های Call of Duty Modern Warfare 2019، Call of Duty Black Ops و Call of Duty Black Ops Cold War هر کدام با ۶۷ درصد تخفیف عرضه می‌شوند. لازم به ذکر است که بسیاری بازی‌های محبوب دیگر از جمله Crash Bandicoot 4: It’s About Time نیز در میان تخفیف‌ها دیده می‌شوند.

عرضه تخفیف های تابستانی اکتیویژن تقریبا همزمان با عرضه بسته Wrath of the Lich King Classic Northrend Upgrades‌ در بازی World of Warcraft است. این بسته الحاقی بسیار پر طرفدار نیز با تخفیف عرضه شده و طرفداران بی شمار این به بازی را خوشحال کرده است. این بسته شامل افزایش سطح درون بازی، حیوان، اسباب بازی و مانت در بازی‌های World of Warcraft و World of Warcraft Classic می‌شود. متاسفانه دو بسته Northrend Epic و Heroic Upgrades در این تخفیف‌ها جایی ندارند.

مقاومت در برابر تخفیف‌ها برای هر کاربری سخت است. بدون شک بسیاری از شما ماه‌ها منتظر چنین تخفیف‌هایی در بازی‌های اکتیویژن بلیزارد بوده‌اید و حال زمان خرید شما فرا رسیده است. ما پیشنهاد می‌کنیم که بازی Diablo 2 Resurrected را از دست ندهید. صرف ۲۰ دلار برای نسخه ریمستر شده شاهکاری قدیمی بدون شک بسیار با صرفه‌تر از پرداخت ۴۰ دلار است. در سوی دیگر بازی‌های کالاف دیوتی که حتی پس از گذشت سال‌ها از عرضه چندان افت قیمت ندارند، در این دوره تخفیف به راحتی قابل خرید هستند.

با توجه به تمام این گفته‌ها، بسیاری از کاربران از تخفیف های تابستانی اکتیویژن نا امید شده و انتظار داشتند فرنچایزهای بیشتری در این تخفیف‌ها حضور داشته باشند. بازی‌هایی چون سری بازی Warcraft، Overwatch و Hearthstone که به شدت پر طرفدار هستند در این تخفیف‌ها حضور نداشتند و همین موضوع سبب نارضایی کاربران شده است.

کاربران بی شماری تلاش دارند بازی Warcraft 3 Reforged را خریداری کنند اما این بازی هرگز با قیمتی کمتر از قیمت اصلی در فروشگاه Battle.net دیده نمی‌شود. ما امیدواریم که اکتیویژن به نارضایتی کاربران گوش داده و این بازی‌های مهم را نیز به زودی با تخفیف عرضه کند. شما کدام بازی را در تخفیف های تابستانی اکتیویژن خریداری می‌کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود برای خرید بازی‌های مختلف این شرکت را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments