برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا Abandoned در واقع نسخه جدید Metal Gear Solid است؟

کونامی بدون کوجیما وارد می‌شود؟

آیا Abandoned در واقع نسخه جدید Metal Gear Solid است؟ ۰ ۰۸ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
Abandoned

طبق ادعای یک اینسایدر روسی، ممکن است بازی Abandoned در واقع نسخه‌ی جدیدی از سری محبوب Metal Gear Solid باشد!

از زمانی که بازی Abandoned معرفی شد، جنجال‌ها و شایعات بسیار زیادی را بین طرفداران کوجیما و Metal Gear Solid به وجود آورد و بسیاری‌ها به حق نیز به این بازی مشکوک شدند. در حال حاضر و طبق گفته‌ی سازندگان، بازی Abandoned اولین پروژه‌ی Blue Box Games به شمار می ‌رود و اطلاعات خاصی در مورد داستان آن، منتشر نشده است.

به هر حال و به هر صورت، مدارکی نیز در مورد هویت مشکوک بازی Abandoned وجود دارد. چند ماه پیش یک ویدئو از این بازی توسط یکی از اعضای Blue Box منتشر شد و همچنین مشخص شد که هیچ توسعه‌دهنده‌ی مستقل یا ایندی پشت این بازی نیست. اخیرا این شک و شبهه‌ها در مورد بازی Abandoned به نسبت بیشتر شده است.

همان‌گونه که احتمالا می‌دانید، بلو باکس قرار است تا به زودی یک اپ تریلر مخصوص برای Abandoned را روی کنسول PS5 منتشر کند و به ما سرنخ‌هایی در مورد این بازی مرموز ارائه دهد. تصویر از این اپ منتشر شده که یک شخص را با یک چشم‌بند در تصویر نشان می‌دهد و قسمت جالب ماجرا این‌جاست که به شدت شبیه پروتاگونیست Metal Gear Solid V: The Phantom Pain است!

با انتشار این تصویر، شایعات و تمامی تصورات طرفداران روی نسخه‌ی جدید سایلنت هیل برداشته شده و هم‌اکنون آن‌ها معتقدند که این پروژه ممکن است نسخه‌ی جدیدی از سری Metal Gear Solid باشد.

آقای انتوم لوگینوف، یک اینسایدر روسی که عرضه‌ی بازی‌های Days Gone و Horizon Zero Dawn را پیش‌بینی کرده بود، به تازگی در توییتر نظر خود را در مورد بازی Abandoned به اشتراک گذاشته است.

بنا بر گفته‌های آقای لوگینوف، بازی Abandoned در واقع نسخه جدیدی از سری Metal Gear Solid محسوب می‌شود و ممکن است یا یک ریمیک برای نسخه اول این مجموعه و یا نسخه‌ی جدیدی به نام Metal Gear Solid 6 باشد. او باور دارد که کوجیما در ساخت این بازی دخالتی ندارد و کونامی صرفا دارد از روش‌ها و حقه‌های کوجیما در مارکتینگ، استفاده می‌کند.

حالا ما باید فعلا دندان روی جگر بگذاریم و صبر کنیم تا ببینیم که هویت واقعی بازی مشکوک Abandoned به چه شکل است.

شما چه فکری می‌کنید؟ آیا با گفته‌های این فرد موافق‌ هستید یا موافق؟ دلیل خود را در قسمت کامنت‌ها برای ما بنویسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments