1%
  • 0/10
سینمای جهان

ستاره فیلم A Quiet Place برای حضور در قسمت سوم شرط گذاشت

این اثر دو سال دیگر منتشر خواهد شد

ستاره فیلم A Quiet Place برای حضور در قسمت سوم شرط گذاشت
۰ ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ سینمای جهان اشتراک‌گذاری

امیلی بلانت (Emily Blunt) ستاره فیلم A Quiet Place در بخشی از مصاحبه خود با پادکست Happy Sad Confused از تنها شرطش برای حضور در قسمت سوم گفت.

A Quiet Place بدون شک یکی از غافلگیری‌های سال ۲۰۱۸ میلادی برای سینمادوستان بود. این اثر علمی تخیلی و ترسناک در یک جهان پساآخرالزمانی جریان دارد. موجوداتی بیگانه به زمین حمله کرده و بخش عمده جمعیت انسان‌ها را از بین برده‌اند. از آنجایی که این موجودات متخاصم شدیداً به صدا حساس هستند، بازماندگان باید زندگی خود را بدون کوچکترین صدایی بگذارنند. در غیر این صورت شکار می‌شوند.

یک مکان ساکت نه تنها تحسین‌ها را برانگیخت، بلکه در مقابل بودجه ۱۷ میلیون دلاری خود بیش از ۳۴۰ میلیون دلار فروخت. از همین رو، پارامونت پیکچرز تصمیم گرفت ساخت قسمت دوم را در دستور کار قرار دهد. جان کرازینسکی (John Krasinski) در ابتدا تمایلی برای بازگشت و کارگردانی دنباله نداشت اما در ادامه نظرش تغییر کرد. این اثر نهایتاً با نام A Quiet Place Part II در سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه شد و توانست تا حدودی موفقیت‌های قسمت اول را تکرار کند. حالا هم قسمت سوم در دست ساخت قرار دارد.

امیلی بلانت یکی از بازیگران اصلی سری فیلم‌های یک مکان ساکت است. او اخیراً مصاحبه‌ای را با پادکست Happy Sad Confused انجام داده و در بخشی از آن برای بازگشت در قسمت سوم شرط گذاشته است. در ادامه می‌توانید صحبت‌های ستاره فیلم A Quiet Place را مطالعه کنید:

من و کیلین مورفی (Cillian Murphy) شب گذشته گفتگویی را با جام کرازینسکی داشتیم. فکر می‌کنم باید قسمت سوم را با هم بسازیم. اگر قرار باشد قسمت سوم ساخته شود، نمی‌خواهم فرد دیگری کارگردانی آن را بر عهده داشته باشد.

حضور جان کرازینسکی بعنوان کارگران در A Quiet Place 3 شرط عجیبی از سوی امیلی بلانت نیست. کرازینسکی با قسمت‌های اول و دوم توانایی‌های خود در زمینه کارگردانی را ثابت کرده است. علاوه بر این، او از سال ۲۰۱۰ میلادی همسر بلانت بوده و رابطه بسیار خوبی میانشان برقرار است. در ضمن، کیلین مورفی در قسمت دوم یکی از نقش‌های اصلی را بر عهده داشت و اتفاقاً عملکردش بازخوردهای مثبتی را از سوی کارشناسان دریافت کرد.

پیش از اینکه A Quiet Place 3 در سال ۲۰۲۵ میلادی به سینماها بیاید، علاقه مندان به آثار ترسناک می‌توانند پای تماشای A Quiet Place: Day One بنشینند. این اثر یک پیش درآمد بوده و اوایل سال آینده میلادی روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.
مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments