تلاش‌های بی‌نتیجه؛ In the Heights صدرنشینی را به A Quiet Place Part II واگذار کرد

پیش‌بینی‌ها به حقیقت تبدیل شدند

صدرنشینی A Quiet Place Part II در سومین هفته اکران

وب سایت Deadline با انتشار یک گزارش اختصاصی از صدرنشینی A Quiet Place Part II در سومین هفته اکران خبر داده است.

In the Heights، یک فیلم درام و موزیکال است که بر اساس تئاتری به همین نام ساخته شد. داستان درباره پسری جوان است که از مادربزرگ خود ثروت زیادی به ارث می‌برد. در پی این اتفاق، او باید بین ماندن در ایالات متحده آمریکا و رفتن به جمهوری دومینیکن یک مورد را انتخاب کند. اثر جدید وارنر بازیگران ناشناخته‌ای را در خود جای داده است. با این حال، استودیو آمریکایی تمام تلاش خود را به گرفت تا آیتم‌های تبلیغاتی فیلم را در تعداد قابل‌توجهی از سایت‌های پربازدید قرار داده و بدین ترتیب، مخاطبان را برای تماشای آن متقاعد کند. اینطور که به نظر می‌رسد، تلاش‌های وارنر بی‌نتیجه بوده است.

وب سایت Deadline در گزارش اخیر خود با محوریت باکس آفیس داخلی (ایالات متحده آمریکا و کانادا) از صدرنشینی A Quiet Place Part II در سومین هفته اکران خبر داده است. محصول پارامونت پیکچرز موفق شد طی هفته گذشته فروشی بالغ بر ۱۱ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار را به ثبت برساند. بدین ترتیب، پیش‌بینی‌ها به حقیقت تبدیل شده و قسمت دوم یک مکان ساکت حالا اولین فیلمی است که در دوران کرونایی مرز ۱۰۰ میلیون دلار را در باکس آفیس داخلی رد می‌کند. البته کارشناس‌ها معتقد هستند طی ماه‌های آتی فیلم‌های دیگری هم به چنین موفقیتی می‌رسند؛ زیرا آثار مورد انتظاری در لیست اکران قرار دارد.

In the Heights پایین‌تر از انتظارات ظاهر شد. گروهی از تحلیلگران پیش‌بینی کرده بودند این فیلم موزیکال در هفته ابتدایی اکران داخلی خود به فروشی معادل ۲۰ میلیون دلار می‌رسد اما تنها ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار فروخت. دلایل مختلفی وجود دارد که در شکست In the Heights نقش داشته‌اند. یکی از آن‌ها، عدم شهرت فیلم است. Hamilton یکی از نام‌های شاخص حوزه تئائر به شمار می‌رود. از همین رو، فیلمش مورد استقبال قرار گرفت اما چنین چیزی در قبال محصول جدید وارنر صدق نمی‌کند. در نتیجه، طبیعی است که چندان مورد استقبال قرار نگیرد. به این مورد باید بازیگران ناشناخته را اضافه کرد.

Peter Rabbit 2: The Runaway، در رتبه سوم قرار گرفت. محصول سونی طی هفته گذشته به فروش ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار دلاری دست یافت. از آن‌جایی که قسمت اول موفق شده بود رقم ۳۵۱ میلیون دلار را در باکس آفیس جهانی ثبت کند، سونی امیدوار بود قسمت دوم بتواند عملکرد خوبی از لحاظ تجاری داشته باشد. به همین دلیل، ترجیح داد به جای فروش آن به یکی از سرویس‌های استریم وظیفه انتشار را خودش بر عهده داشته باشد. رتبه چهارم به Conjuring: The Devil Made Me Do It رسید.

سومین قسمت کانجورینگ طی هفته گذشته ۱۰ میلیون ۲۰ هزار دلار فروخت تا مجموع فروش داخلی‌اش به ۴۳ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار برسد. رتبه پنجم لیست هم به Cruella تعلق گرفت که دستاوردش تنها ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا