نسخه‌ی جدید Tony Hawk Pro Skater مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارند

همکاری دوباره اکتیویژن با اسکیت‌بازان حرفه‌ای برای ارائه‌ی تجربه‌ای واقع‌گرایانه

نسخه‌ی جدید Tony Hawk Pro Skater

یکی از کاربران توییتر که سابقه‌ی بسیار خوبی در افشای اطلاعات دارد، اخیراً ادعا کرد نسخه‌ی جدید Tony Hawk Pro Skater مراحل توسعه را می‌گذراند.

با توجه به دو شایعه‌ای که طی چند وقت گذشته در فضای مجازی منتشر شده‌اند، طرفداران عناوین ورزشی می‌توانند امیدوار باشند که نسخه‌ی جدید Tony Hawk Pro Skater در دست ساخت قرار دارد. اخیرترین شایعه را یکی از کاربران توییتر با نام Sabi منتشر کرد. او در توییت خود نوشت اکتیویژن مشغول بررسی نسخه‌های دمویی بوده است که با الهام از Tony Hawk Pro Skater 1 و Tony Hawk Pro Skater 2 ساخته شده‌اند. او در حال حاضر مطمئن نیست که نسخه‌های مورد نظر به بازسازی نسخه‌های قدیمی مربوط می‌شوند یا نسخه‌ای کاملاً جدید است که با الهام از عناوین قدیمی سری توسعه می‌یابند. این کاربر سابقه‌ی خوبی در افشای اطلاعات پیش از انتشار رسمی دارد. بنابراین، احتمال صحیح بودن اطلاعات بالا است.

دیگر شایعه‌ای که به ساخت نسخه‌ی جدید Tony Hawk Pro Skater اشاره داشت، ماه گذشته‌ی میلادی منتشر شده بود. لیزی آرمانتو (Lizzie Armanto) که یک اسکیت‌باز حرفه‌ای است در قسمت ۱۶۸ پادکست The Nine Club حضور پیدا کرد. او در بخشی از صحبت‌های خود به همکاری با توسعه‌دهندگان Tony Hawk Pro Skater 5 اشاره و سپس تایید کرد در روند ساخت نسخه‌ی بعدی هم حضور خواهد داشت.

این بخش از صحبت‌های لیزی آرمانتو از پادکستی که در اختیار عموم کاربران قرار گرفته حذف شده است. اگر به نسخه‌ی اصلی پادکست دسترسی داشته باشید، می‌توانید صحبت‌های آرمانتو درباره‌ی موضوع مورد نظر را از ثانیه ۲:۰۵:۰۰ بشنوید. هرچند این اتفاق به‌طور مستقیم به ساخت نسخه‌ی جدید سری Tony Hawk Pro Skater اشاره ندارد اما گمانه‌زنی‌ها را در این مورد افزایش داده است.

نسخه‌ی پنجم سری که در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم‌های هدف منتشر شد، نتوانست در جلب نظر منتقدین و طرفداران موفق عمل کند و نمرات پایینی دریافت کرد. این بازی ورزشی همچنین نتوانست در زمینه‌ی فروش انتظارات را برآورده کند. همین موضوع باعث شده بود تا برخی از طرفداران فکر کنند اکتیویژن دیگر به سراغ این سری نمی‌رود.

با در نظر گرفتن موفقیت‌های نسخه‌های بازسازی شده Crash و Spyro در سال‌های گذشته، احتمال بازسازی نسخه‌های قدیمی سری Tony Hawk Pro Skater و عرضه‌ی آن‌ها برای پلتفرم‌ها جدید بالا است. با اینحال، توصیه می‌کنیم تا انتشار بیانیه‌ای رسمی از سوی اکتیویژن صبر کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا