بازی جدید Mega Man مراحل اولیه ساخت خود را طی می‌کند

لزوما قرار نیست که بازی جدید مگامن، Mega Man 12 باشد!

بازی جدید Mega Man

مطابق اعلام کمپانی کپ‌کام، بازی جدید Mega Man مراحل اولیه ساخت و توسعه خود را طی می‌کند و لزوما قرار نیست که این اثر Mega Man 12 باشد.

بازی جدید Mega Man، با توجه به اعلام کمپانی کپ‌کام (Capcom) مراحل اول توسعه و ساخت را پشت سر می‌گذارد. بعد از انتشار دو مجموعه از بازی‌های قدیمی سری Mega Man، حالا بازی Mega Man Zero/ZX Legacy Collection را هم پیش رو داریم. شاید انتشار این مجموعه‌های خاطره انگیز طرفداران بازی‌های ویدیویی را خوشحال کند اما به طور حتم هیچ چیزی، دوست داران کاراکتر مگامن را مثل انتشار یک بازی جدید از این شخصیت محبوب به ذوق نمی‌آورد.

سال گذشته شاهد انتشار بازی Mega Man 11 بودیم و مطابق انتظار بسیاری از طرفداران بابت انتشار نسحه جدیدی از این مجموعه خوشحال شدند. حالا مطابق اعلام تهیه کننده این مجموعه، کازوهیرو تسوشیا (Kazuhiro Tsuchyia)، تهیه کننده سری Mega Man، بازی جدیدی از این مجموعه در دست ساخت قرار دارد اما لزوما به این معنی نیست که Mega Man 12 بازی بعدی سری باشد. او در این باره گفت:

عناوین زیادی هستند که شخصا دوست دارم روی آنها کار شوند اما باید حقیقت را به شما بگویم، بازی بعدی [مگامن] در دست ساخت قرار دارد و در این لخظه نمی‌خواهم اطلاعات مهمی در این رابطه به شما بدهم. لطفا تا زمان رونمایی رسمی صبور باشید.​

همچنین تسوشیا در پاسخ به مصاحبه‌کننده درباره بازی Mega Man X: Command Mission گفت که آنها به هیچ کدام از مجموعه‌های بازی به عنوان اسپین آف فکر نمی‌کنند:

من فکر نمی‌کنم چیزی به عنوان اسپین آف در مجموعه Mega Man وجود داشته باشد به این خاطر که هر نسخه متعلق به یک سری خاص است. به عنوان مثال، وقتی درباره مگامن صحبت می‌کنید، برخی به یاد سری “X” می‌افتند یا بعضی دیگر از افراد از “EXE” یاد می‌کنند و من فکر می‌کنم که مگامن بسته به هر نسل در حال تغییر است. به این دلیل ما نمی‌خواهیم عرضه نسخه جدیدی از هر سری را برای آینده رد کنیم.

مطابق صحبت‌های تهیه کننده بازی، ممکن در آینده شاهد عرضه نسخه جدیدی از هر سری مگامن باشیم. به عنوان مثال ممکن است بازی بعدی، Mega Man: Battle Network 7 باشد. با این حال، باید صبر کنیم و ببینیم که در آینده چه پیش خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا