1%
  • 10/10

اولین تصاویر Gladiator 2 پدرو پاسکال را حین نبرد نشان می‌دهد

تعداد تصاویر به رقم ۶ می‌رسد

اولین تصاویر Gladiator 2 پدرو پاسکال را حین نبرد نشان می‌دهد ۴ ۱۲ تیر ۱۴۰۳ اخبار سینما کپی لینک
اولین تصاویر Gladiator 2

انتظارها به پایان رسیده و پارامونت پیکچرز با همکاری Vanity Fair اولین تصاویر Gladiator 2 را در فضای مجازی منتشر کرده است.

ریدلی اسکات (Ridley Scott) یکی از فیلمسازان شاخص و مشهور هالیوود به شمار می‌رود. او اوایل قرن بیست و یک میلادی Gladiator را روی پرده نقره‌ای آورد که یکی از بهترین آثار تاریخی به شمار می‌رود. موفقیت‌های این اثر باعث شد اسکات بدنبال ساخت قسمت بعدی باشد اما هر بار به در بسته خورد. این اتفاق پس از گذشت نزدیک به دو دهه سرانجام رخ داده و اواخر سال جاری میلادی شاهد اکران دنباله آن تحت عنوان Gladiator 2 خواهیم بود.

استودیو پارامونت پیکچرز با همکاری Vanity Fair اولین تصاویر Gladiator 2 را منتشر کرده که تعدادشان به رقم ۶ رسیده و شخصیت‌های اصلی را به نمایش می‌گذارد. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

پال مسکال (Paul Mescal) نقش اصلی، یعنی لوسیوس را ایفا می‌کند. دنزل واشنگتن (Denzel Washington) و پدرو پاسکال (Pedro Pascal) هم بترتیب بعنوان مکرینوس و مارکوس اِکیشِس جلوی دوربین حاضر می‌شوند. مکرینوس در گذشته یک برده بود اما حالا به تاجری ثروتمند تبدیل شده و مارکوس هم در گذشته نه چندان دور یک ژنرال ارتش بود. او بخاطر نافرمانی یک برده شده و باید در رقابت‌های گلادیاتورها شرکت کند.

طبق اطلاعات موجود، لوسیلا پس از اتفاقات قسمت اول تصمیم گرفت فرزندش لوسیوس را به منطقه‌ای دور از امپراتوری بفرستد. سال‌ها از این اتفاق گذشته و لوسیوس همراه با همسر و فرزند خود زندگی می‌کند که در پی جمله ناگهانی مارکوس اکیشس و افرادش، به بردگی گرفته می‌شود. او که تحت تاثیر سرگذشت مارکوس آئورلیوس بوده، مصمم است هر طور شده مقابل اقدامات کاراکلا و گتا بایستد که بطور مشترک پادشاهی روم را بر عهده دارند.

حالا که اولین تصاویر Gladiator 2 منتشر شده، می‌توان انتظار داشت فاصله چندانی با نخستین تریلر نداریم. در ضمن، این فیلم از تاریخ ۲ دی (مصادف با ۲۲ نوامبر سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments