دیزنی فیلم‌های بیشتری را در سرویس استریم خود منتشر خواهد کرد

شرایط امروزی باعث شده است تا دیزنی ترجیح دهد برخی فیلم‌ها را به طور مستقیم روی دیزنی‌پلاس منتشر کند

فیلم‌های سرویس استریم دیزنی

باب ایگر، رئیس اجرایی شرکت دیزنی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که این شرکت قصد دارد فیلم‌های بیشتری را به طور مستقیم در سرویس استریم خود منتشر کند.

همه‌گیری جهانی ویروس کرونا که منجر به تعطیلی سینماها هم شد، شرکت دیزنی را مجبور کرد تا تاریخ اکران اکثر فیلم‌های خود در سال جاری را به تعویق بیندازد. این سرنوشت اما متوجه تمام آثار دیزنی نشد، بلکه این شرکت تصمیم گرفت تا فیلم Artemis Fowl را به جای سینما، در سرویس استریم دیزنی‌پلاس منتشر کند.

آقای Bob Iger در مصاحبه‌ تازه‌ی خود با سایت Barron’s گفت که دیزنی فیلم‌های بیشتری را هم در سرویس استریم خود قرار خواهد داد تا بدین ترتیب مخاطبان از تماشای آثار جدید در زمان قرنطینه بی‌نصیب نمانند و هم این شرکت با تراکم در آینده مواجه نشود.

در مورد آینده‌ی وضعیت فیلم‌ها ممکن است چند فیلم بیشتر هم باشد که ما در نهایت آن‌ها را مستقیما در دیزنی‌پلاس قرار دهیم، اما برای بخش بیشتر بسیاری از فیلم‌های بزرگ دیزنی، ما به‌سادگی برای یک فرصت صبر خواهیم کرد. در بعضی موارد، ما پیش از این آثار جدیدی را تایید کرده‌ایم، اما در آینده باز هم مواردی را اعلام خواهیم کرد.

فیلم سینمایی Artemis Fowl قرار بود تقریبا دو ماه دیگر روی پرده‌ی سینماها برود، اما حالا قرار است در زمانی نامشخص از دیزنی‌پلاس پخش شود که البته تاریخش چندان دور نخواهد بود. مدتی پیش شایعه‌ای مطرح شده بود یکی از آثاری که قرار است به طور مستقیم از دیزنی‌پلاس پخش شود The New Mutants است؛ اثری که چند سال را با تاخیر و فراز و نشیب‌های مختلف پشت سر گذاشت و اگر همه چیز خوب پیش می‌رفت، پنج روز پیش در سراسر جهان اکران می‌شد. وضعیت فعلی باعث شد تا دیزنی مجبور به عرضه‌ی زودتر از موعد برخی آثار اکران شده‌ی خود به صورت دیجیتالی شود.

در بعضی موارد ما فیلم‌ها را سریع‌تر از آن‌چه می‌خواستیم به دیزنی‌پلاس آوردیم. فیلم Frozen 2 یکی از آن‌ها بود، ولی Onward بزرگ‌ترین مثال است. زمانی که این اتفاق (همه‌گیری کرونا) رخ داد آن در سینماها بود. ما برای هفته‌ها به سراغ روش پرداخت به ازای هر تماشا رفتیم، جایی که مردم می‌توانستند آن را بخرند و صاحبش شوند و سپس ما در نهایت آن را دیزنی‌پلاس قرار دادیم.

باید منتظر ماند و دید دیزنی چه آثاری را به جای سینما در سرویس استریم خود قرار خواهد داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا