حالت‌های جدیدی به Call of Duty: Modern Warfare اضافه خواهد می‌شود

قابلیت 1v1 و 3v3 در برنامه‌ی‌های بعدی این بازی است

حالت‌های جدیدی به Call of Duty: Modern Warfare

قرار است حالت‌های جدیدی برای بازی Call of Duty: Modern Warfare عرضه شود که در آن بخش رقابتی 1v1 و 3v3 به این عنوان اضافه خواهد شد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare یک عنوان محبوب در سبک تیر‌اندازی اول شخص، توسط استودیوی اینفینیتی وارد ساخته و کار عرضه‌ی آن را اکتیویژن بر عهده گرفته است. مانند بیشتر بازی‌های Call of Duty، در کنار وجود بخش داستانی، بخش چند نفره بازی هم وجود دارد و باعث می‌شود که مدت‌ها بازیکنان را به خود سرگرم کند. بخش چند نفره‌ی عنوان Call of Duty: Modern Warfare هم مثل تمام بازی‌های دیگر این سری شلوغ و پر از هیجان است.

حال فردی در توییتر سوالی از Joe Cecot، یکی از طراحان بازی، در خصوص اضافه شدن حالت 3v3 به Gunfire یا همان حالت رقابتی بازی پرسیده بود. Joe Cecot هم در جواب این طرفدار نه تنها حالت 3v3 را تایید کرد، بلکه گفت:

قطعا در آینده، ماد 1v1 هم اضافه می‌شود.

در واقع Joe Cecot حالت‌های 3v3 و 1v1 را تایید کرده ولی هیچ گونه تاریخ دقیقی از اضافه شدن آنها به بازی نگفت.

با توجه به اخبار منتشر شده بازی Call of Duty: Modern Warfare اولین محتوای رایگان خود را دریافت می‌کند همچنین شرکت اکتیویژن سیاست‌های جدیدی برای بازی پیش گرفته است. در سیاست جدید خبری از لوت‌باکس‌ها نبوده و محتوای فصل اول بازی به صورت کامل رایگان خواهد بود. محتوای جدید شامل شش نقشه، سه حالت و چهار بخش جدید برای Special Ops می‌شود. همچنین در فصل اول نقشه‌ها و محتوای بیشتری هم به بازی اضافه می‌شود که می‌توان به اضافه شدن دو سلاح RAM-7 و HOLGER-26 اشاره کرد.

فصل اول، فردا یعنی ۱۲ آذر ۱۳۹۸ برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

نظر شما در خصوص حالت‌های جدیدی که قرار است به بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه شود چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا