تماشا کنید: ۱۵ دقیقه ابتدایی بسته الحاقی Collapse در بازی Far Cry 6

نگاهی به هجوم وحشیانه جوزف سید به هوپ کانتی!

بسته الحاقی Collapse در بازی Far Cry 6 در دسترس قرار گرفته و به همین بهانه قصد داریم بخشی از گیم پلی این بسته الحاقی را در کنار برخی توضیحات مشاهده و مطالعه کنیم.

جدیدترین و آخرین بسته الحاقی بازی Far Cry 6 با محوریت شخصیت‌های منفی نسخه‌های پیشین این سری بازی در تاریخ ۸ فوریه برابر با ۱۹ بهمن سال جاری منتشر شد و این مرتبه دنیا را از نگاه پدر جوزف سید، شخصیت منفی بازی Far Cry 5 می‌بینیم. شما می‌توانید این بسته الحاقی را به صورت جداگانه یا به عنوان بخشی از سیزن پس بازی Far Cry 6 دریافت و تجربه کنید. همانطور که می‌دانید جوزف سید به دنبال بهشتی کردن مردم به زور جنایت است و شما در بسته الحاقی جدید بازی Far Cry 6 با نام Collapse: Joseph Seed نیز از همین روش پیروی می‌کنید.

داستان بازی ما به هوپ کانتی، دنیای بازی Far Cry 5 برگشته که البته بهتر است آن را نسخه اختصاصی افکار جوزف سید بدانیم. مانند دو بسته الحاقی پیشین بازی Far Cry 6 یعنی Insanity و Control که به ترتیب با واس مونتنگرو از بازی Far Cry 3 و پاگان مین از Far Cry 4 همراه شدیم، این بسته الحاقی نیز به شدن وابسته به عناصر سبک روگ‌لایک است. شما این بسته الحاقی را می‌توانید با همراهی یکی از دوستان خود در حالت Co-Op یا به صورت تک نفره تجربه کنید. لازم به ذکر است که این بسته الحاقی از قابلیت Buddy Pass برخوردار بوده و نیاز نیست هر دو شخص در حالت Co-Op این بسته الحاقی را دریافت کنند در اختیار داشتن آن توسط یکی از دو نفر کافی‌ست.

به لطف سبک روگ‌لایک این بسته الحاقی، مرگ شما را به سختی مجازات می‌کند! بله درست شنیدید. شما در صورت مرگ در بسته الحاقی Collapse، پول، سلاح‌ها و مهارت‌های خریداری شده را از دست داده و باید آن‌ها را از نو خریداری کنید، با این حال برخی پیشرفت‌ها ثابت بوده و در صورت مرگ نیز از بین نخواهند رفت. بسته الحاقی Collapse دارای پنج درجه سختی بوده و دشمنان پس از هر فرار موفق شما ارتقا یافته و سخت‌تر شکست می‌خورند. بسته الحاقی Collapse برای بازی Far Cry 6 در حال حاضر برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس است. نظر شما درباره بسته الحاقی Collapse چیست؟ آیا آن را تجربه کرده‌اید؟ منتظر نظرات شما درباره گیم پلی و داستان این بسته الحاقی هستیم.

2 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا