#مهسا_امینی

ده سریال مختلف از مارول برای سرویس دیزنی‌پلاس در حال ساخت است

تاریخ پخش فصل دوم The Mandalorian هم مشخص شد

ده سریال مارول برای دیزنی‌پلاس

آقای «باب ایگر» مدیر عامل شرکت دیزنی در گزارش مالی اخیر خود اعلام کرد که در حال حاضر ده سریال از دنیای مارول برای سرویس استریم دیزنی‌پلاس در حال ساخت است.

چند روز پیش بود که شرکت دیزنی در رویداد Super Bowl اولین تیزر رسمی از سه سریال Loki، WandaVision و The Falcon and the Winter Soldier را پخش کرد. حال ایگر در گزارش مالی خود اعلام کرده است که این سه، تنها سریال‌های در حال ساخت بر اساس دنیای سینمایی مارول نیستند و هفت سریال دیگر، در مرحله‌ی پیش‌تولید یا تولید قرار دارند.

شرکت دیزنی چند ماه پیش ساخته شدن چهار سریال دیگر را قطعی کرده بود که شامل Moon Knight، Ms. Marvel، She-Hulk و Hawkeye می‌شدند. سریال انیمیشنی What If را هم یحتمل باید جزو این موارد حساب کرد. با این اوصاف دو سریال دیگر از دنیای مارول در حال ساخت هستند که هنوز برای عموم رونمایی نشده‌اند، اما ایگر در صحبت‌هایش چیز دیگری را عنوان کرد.

دو سریال دیگر در واقع دو مجموعه مستند از پشت صحنه‌‌ی روند ساخت آثار دنیای مارول در مدیوم‌های مختلف همچون سینما و کمیک است که Marvel’s 616 و Marvel’s Storyboard نام خواهند داشت. جالب‌تر این‌که تمام سریال‌های در حال ساخت برای سرویس دیزنی‌پلاس به همین ده سریال دنیای مارول محدود نمی‌شود؛ فصل دوم سریال محبوب و موفق The Mandalorian در اکتبر سال جاری میلادی (اواسط مهر تا اواسط آبان سال آینده) پخش خواهد شد. همچنین باب ایگر وعده‌ی اسپین‌‌آف‌های مختلف بر اساس این سریال را هم داده است.

سریال WandaVision نهایت تا تابستان سال آینده و سریال The Falcon and the Winter Soldier پاییز سال آینده پخش خواهند شد، اما سریال Loki با توجه به این‌که هنوز وارد مرحله‌ی تولید نشده است، در سال ۲۰۲۱ در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا