1%
  • 0/10

ساخت فصل سوم House of the Dragon تایید شد

رقص اژدهایان ادامه دارد!

ساخت فصل سوم House of the Dragon تایید شد ۰ ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ساخت فصل سوم House of the Dragon

در حالی که تنها چند روز به آغاز فصل دوم مانده، استودیو وارنر و شبکه HBO از موافقت با ساخت فصل سوم House of the Dragon خبر داده‌اند.

اقتباس سریالی کتاب Fire & Blood تحت عنوان House of the Dragon ساخته شد و حدوداً دو قرن پیش از اتفاقات Game of Thrones را به تصویر می‌کشد. این اثر روی خاندان تارگرین تمرکز داشته و نشان می‌دهد چطور طمع رسیدن به تاج و تخت اعضایش را به جان یکدیگر انداخت و نبردی عظیم را رقم زد. در ضمن، سریال علی‌رغم بازخوردهای مثبت هنوز نتوانسته به شهرت و محبوبیت سریال اصلی برسد.

استودیو وارنر و شبکه HBO با انتشار یک بیانیه بسیار کوتاه در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) از موافقت خود با ساخت فصل سوم House of the Dragon پرده برداشته‌اند. همانطور که گفته شد، بیانیه بسیار کوتاه بوده و در آن به تاریخ پخش قسمت‌های فصل سوم یا حتی زمان فیلمبرداری‌اش اشاره‌ای نشده است.

چراغ سبز وارنر و HBO به ساخت فصل سوم House of the Dragon به هیچ وجه دور از انتظار نبود. جرج آر. آر. مارتین (George R.R. Martin)، نویسنده کتاب‌ها، یکی از تهیه کنندگان اجرایی و خالقان اصلی سریال بوده و چندی پیش اعلام کرد به همراه رایان کندال (Ryan Condal) و اعضای تیم نویسندگی روی فصل‌های سوم و چهارم کار می‌کند. او همچنین در صحبت‌های خود اشاره کرد سریال احتمالاً با فصل چهارم به انتها می‌رسد.

اعلام ساخت فصل سوم House of the Dragon زمان بندی جالبی دارد. پنج روز قبل از اینکه پخش فصل اول آغاز شود، وارنر و HBO سریال را برای فصل بعدی تمدید کردند. حالا هم که شاهد تمدید سریال برای فصل سوم، سه روز قبل از انتشار قسمت‌های جدید بوده‌ایم. در ضمن، تمدیدهای زودهنگام نشان می‌دهند مدیران دو شرکت نسبت به کیفیت محصول خود اعتماد و اطمینان کامل دارند.

اولین قسمت فصل دوم House of the Dragon روز یکشنبه پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments