بازی جدید مرد آهنی احتمالا با موتور Unreal توسعه می‌یابد

یک بازی دیگر بدون موتور Frostbite

بازی جدید مرد آهنی احتمالا با موتور Unreal توسعه می‌یابد

فرصت شغلی جدید استودیوی موتیو (Motive Studios) از احتمال توسعه‌ی بازی جدید مرد آهنی با موتور Unreal Engine خبر می‌دهد.

کمپانی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) و استودیوی موتیو سال گذشته با اعلام خبر ساخت بازی Iron Man با همکاری کمپانی مارول (Marvel)، کاربران را هیجان زده کردند. این عنوان تک نفره در سبک اکشن ماجراجویی سوم شخص، وعده‌ی یک بازی تریپل A با ارزش تولید بسیار بالا را می‌دهد. چیز زیادی در مورد بازی اعلام نشده جز این‌که بازی یک داستان اورجینال را بر پایه‌ی تاریخچه‌ی غنی شخصیت، روایت می‌کند.

به هر حال به نظر می‌رسد ممکن است به‌جای موتور Frostbite، از موتور Unreal Engine برای توسعه‌ی بازی جدید مرد آهنی استفاده شود. آگهی شغلی جدید برای استخدام طراح ارشد، به بیش از پنج سال تجربه در کنار سایر الزامات از جمله آشنایی با یک موتور بازی‌سازی پیشرفته مثل Unreal Engine، اشاره می‌کند.

بازی جدید مرد آهنی، تنها عنوانی نیست که Frostbite را کنار می‌گذارد

هنوز خبر توسعه‌ی بازی جدید مرد آهنی با موتور Unreal به طور دقیق قابل تایید نیست. اما استودیوی Electronic Arts در گذشته بازی‌هایی را با موتور Unreal Engine تولید کرده است. بازی Star Wars Jedi: Fallen Order با موتور Unreal 4 تولید شد و به‌نظر می‌رسد دنباله‌اش Star Wars Jedi: Survivors هم همین مسیر را پیش بگیرد. بازی اصلی بعدی در سری Mass Effect هم با موتور Unreal Engine 5 توسعه یافته و شایعه‌ شده که عنوان WRC از استودیوی کدمسترز (Codemasters) هم از همین موتور استفاده می‌کند.

زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد. مخصوصا که در حال حاضر بازی جدید مرد آهنی هنوز در مراحل پیش تولید قرار دارد. پس منتظر اخبار بیشتر در آینده باشید. نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

3 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا