آیا گرین لنترن در Blue Beetle حضور دارد؟

آیا ابرقهرمان دیگری هم در فیلم Blue Beetle حضور داشت؟

گرین لنترن در Blue Beetle

این طور که گفته شده، یک گرین لنترن در Blue Beetle، جدیدترین فیلم دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) حضور دارد که البته نمی‌دانیم دقیقا کدام گرین لنترن است.

در فیلم Zack Snyder’s Justice League شاهد حضور یالان گور (Yalan Gur) از تیم گرین لنترن بودیم که البته در طی حمله دارک‌ساید (Darkseid) توسط رهبر آپوکولیپس (Apokolips) کشته شد. زک اسنایدر می‌خواست تا در پایان اصلی فیلم Justice League از شخصیت جان استوارت (John Stewart) با بازی وین تی. کار (Wayne T. Carr) نیز استفاده کند، اما در نهایت مارشن من‌هانتر (Martian Manhunter) جایگزین او شد. با این حال این اثر تنها حضور گرین لنترن در دنیای توسعه‌یافته دی سی نیست.

به تازگی انجل مانوئل سوتو (Ángel Manuel Soto)، کارگردان فیلم بلو بیتل یک جلسه پرسش و پاسخ پر از اسپویل به میزبانی رسانه کلایدر (Collider) داشته است. او در این جلسه رسما حضور گرین لنترن در Blue Beetle را تائید کرد. طبق گفته او، در سکانس آغازین این فیلم یکی مانده به آخر دنیای توسعه‌یافته دی سی،  نور سبز رنگی که می‌بینیم در واقع گرین لنترن است و اگر که آن را ندیده‌اید، باید دوباره فیلم را تماشا کنید. البته مانوئل سوتو مشخص نکرد که کدام گرین لنترن در این فیلم حضور پیدا کرده است.  در کمیک‌های دی سی، ده‌ها گرین لنترن وجود دارند مثل آلن اسکات (Alan Scott)، جان استوارت، گای گاردنر (Guy Gardner) و هال جردن (Hal Jordan) که هر کدامشان ممکن است گرین لنترن حاضر در Blue Beetle باشند.

زمانی هم که یکی از حاضران جلسه از انجل مانوئل سوتو درباره حضور مارشن من‌هانتر سوال کرد، او پاسخ داد که ممکن است او هم در آن اطراف باشد.

این طور که تائید شده، گرین لنترن‌ها قرار است نقش مهم و پررنگی در ریبوت دنیای دی سی (DCU) به رهبر جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) داشته باشند. اولین گرین لنترن حاضر در این مجموعه گای گاردنر با بازی ناتان فیلیون (Nathan Fillion) است که اولین بار در فیلم Superman: Legacy معرفی خواهد شد. همچنین سریال Lanterns با حضور دو شخصیت هال جردن و جان استوارت نیز برای پخش از سرویس اشتراکی فیلم و سریال مکس (Max) در دست ساخت قرار دارد. گفته شده این اثر قرار است شباهت‌هایی به سریال محبوب True Detective داشته باشد.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا