آپدیت فصل هخامنشی بازی زولا بالاخره منتشر شد

با زولا، به تاریخ هخامنشیان سفر کنید!

آپدیت هخامنشی زولا

همان طور که اطلاع دارید، در رویداد ویژه‌ی شرکت سورنا گیمز که 29 بهمن برگزار شده بود، وعده داده شد که تا پایان سال جاری شمسی، آپدیت هخامنشی بازی زولا برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس قرار بگیرد.

روز گذشته، بالاخره این اتفاق رخ داد و قرار است تا با به‌روزرسانی جدید بازی زولا، تجربه‌ی متفاوتی از این تیراندازی اول شخص چندنفره داشته باشید.

محتوای جدیدی که به واسطه‌ی این آپدیت به بازی Zula اضافه خواهد شد، به خاطر همکاری دو شرکت سورنا گیمز و مدبایت توسعه یافته است. همچنین علاوه بر ایران، این به‌روزرسانی برای سایر ریجن‌های بازی زولا هم عرضه خواهد شد تا بخشی از تاریخ پرافتخار هخامنشی، یک‌بار دیگر به رخ جهانیان کشیده شود.

از جمله امکاناتی که به موجب آپدیت هخامنشی بازی زولا به این اثر اضافه خواهد شد، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جوایز ویژه در هر دو بخش زولا پس و زولا پس پلاس (مشابه فصل‌های قبلی)
  • اضافه شدن سری هخامنشی
  • اضافه شدن دسته کارت‌های هخامنشی (لازم به ذکر است که این دسته کارت‌ها به مرور زمان در فروشگاه قرار خواهند گرفت)
  • اضافه شدن خنجر هخامنشی (به‌زودی در فروشگاه فعال خواهد شد)

بدون شک تجربه‌ی محتوای جدید بازی زولا در نقشه‌ی پرسپولیس می‌تواند حال و هوای خاصی برای بازیکنان داشته باشد؛ البته این نقشه پیش از این‌ها به بازی اضافه شده بود اما با این محتویات، می‌توانید سفر کامل‌تری به یکی از پرافتخارترین دوران تاریخ کشورمان داشته باشید.

بازی زولا، اثری در سبک تیراندازی اول شخص و چند نفره‌ی آنلاین است که توسط شرکت سورنا گیمز به زبان فارسی بومی‌‌سازی شده و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت رایگان به تجربه‌ی این بازی بپردازند. برای ثبت نام و دانلود این بازی می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

همچنین به‌زودی نسخه‌ی موبایل و بتل رویال Zula هم برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا