خالقان فرنچایز Zombieland نسبت به ساخت قسمت سوم ابراز امیدواری کردند

احتمال اجرای نمایشی بر اساس این فرنچایز وجود دارد

خالقان فرنچایز Zombieland

رت ریس و پال ورنیک، خالقان فرنچایز Zombieland، در صحبت‌های اخیر خود از احتمال ساخت قسمت سوم یا اجرای نمایشی گفتند.

پس از ۱۰ سال انتظار، بالاخره دنباله‌ی Zombieland تحت عنوان Zombieland: Double Tap روی پرده‌ی نقره‌ای به نمایش درآمد. این فیلم زامبی‌محور از اواسط اکتبر سال گذشته‌ی میلادی در سینماهای آمریکا اکران شد و در این مدت توانست ۷۳ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار در باکس آفیس داخلی فروش داشته باشد. میزان فروش آن در بازارهای خارجی هم ۳۸ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار بود تا مجموع فروش آن ۱۲۱ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار باشد. اگرچه نقدهای منتقدان متوسط بود اما طرفداران این نوع فیلم‌ها از تماشای قسمت دوم لذت بردند. در نتیجه، این سوال برایشان به‌وجود آمد که آیا قسمت سومی هم در کار هست یا خیر.

رت ریس (Rhett Reese) و پال ورنیک (Paul Wernick)، خالقان فرنچایز Zombieland، چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب‌سایت Rama’s Screen انجام دادند. در جریان این مصاحبه‌ سوالی پیرامون قسمت سوم از آن‌ها پرسیده شد. این دو هم در پاسخ گفتند جمع شدن بازیگران اصلی در کنار هم پس از این همه سال شگفت‌انگیز بوده و امیدوار هستند تا شرایط برای ساخت قسمت بعدی محیا باقی بماند. ریس و ورنیک در صحبت‌های خود به یک نکته‌ی غافل‌گیرکننده اشاره کردند. طبق صحبت‌های آن‌ها، این احتمال وجود دارد که در آینده یک تئاتر برادوی بر اساس فرنچایز Zombieland اجرا شود. تئاتر برادوی به نمایش‌های تجاری اشاره دارد که در یکی از ۴۰ سالن واقع در منطقه‌ی تئاتری خیابان برادوی برگزار می‌شوند. این تئاترها به‌طور سالانه میلیون‌ها بازدیدکننده دارند.

فیلم سینمایی Zombieland: Double Tap مدتی پس از قسمت اول جریان دارد؛ تالاهاسی، کلمبوس، ویچیتا و لیتل راک به افرادی حرفه‌ای در کشتن زامبی‌ها تبدیل شده‌اند و مدتی است که در کاخ سفید اقامت دارند. رابطه‌‌ی عاشقانه‌ی میان کلمبوس و ویچیتا جدی‌تر از قبل شده و تالاهاسی هم در حال کار روی یک خودروی زره‌ای است اما لیتل راک با مشکل مواجه می‌شود. او از ماندن در کاخ سفید خسته شده و تمایل دارد با افراد جدیدی آشنا شود. همین موضوع هم باعث می‌شود تا او به‌همراه خواهر بزرگ‌ترش ماشین زرهی تالاهاسی را برداشته و کاخ سفید را ترک کنند. این اتفاق باقی رویدادهای داستان را زمینه‌چینی می‌کند.

جسی آیزنبرگ (Jesse Eisenberg) که نقش کلمبوس را در فرنچایز Zombieland بر عهده دارد، چند ماه قبل در برنامه‌ی The Tonight Show Starring Jimmy Fallon حضور پیدا کرد. آیزنبرگ در بخشی از صحبت‌های خود به فاصله‌ی ده ساله‌ی میان قسمت اول و دوم و همچنین دلایل آن پرداخت:

برای ساخت قسمت دوم ۱۰ سال منتظر ماندیم. در واقع، در این مدت منتظر نماندیم، بلکه تلاش کردیم تا بهترین فیلمنامه را آماده کنیم؛ چون قسمت اول به فیلم مشهوری تبدیل شده بود. در این میان، ریت ریس و پال ورنیک کار روی Deadpool را آغاز کردند و ما هم صبر کردیم تا فیلمنامه‌ی آن را تمام کرده و سپس روند آماده‌سازی داستان قسمت دوم را شروع کنند. من، وودی هارلسون (Woody Harrelson)، اما استون (Emma Stone) و ابیگیل برسلین (Abigail Breslin) منتظر بودیم تا آن‌ دو بهترین نسخه‌ی فیلمنامه را آماده کنند که نهایتا این اتفاق رخ داد.

روبن فلیشر (Ruben Fleischer)، کارگردان فیلم‌های Zombieland، هم چندی پیش درباره‌ی این فاصله‌ی ده ساله صحبت کرد. فلیشر گفت اگرچه تمامی دست‌اندکاران برای قسمت دوم هیجان‌زده بودند اما موضوعی که اهمیت داشت پیدا کردن یک داستان مناسب بود. این کارگردان آمریکایی در ادامه‌ی صحبت‌های خود اضافه کرد اعضای تیم تولید استانداردها را به‌گونه‌ای تنظیم کردند که اگر قسمت دوم بهتر از قسمت اول از آب در نیامد، حداقل اثری خوب و قابل‌قبول باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا