#مهسا_امینی

بازیگر نقش کتوومن در The Batman به تمجید از عملکرد رابرت پتینسون می‌پردازد

رابرت پتینسون تغییرات زیادی را متحمل شده است

بازیگر نقش کتوومن در The Batman

زویی کراویتز بازیگر نقش کتوومن در The Batman اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Variety انجام داد و در بخشی از درباره عملکرد رابرت پتینسون صحبت کرده است.

وارنر و دی‌سی فیلمز از چند سال پیش تلاش برای ساخت جدیدترین اقتباس سینمایی بتمن را آغاز کردند. آن‌ها می‌خواستند فیلم مزبور بخشی از فرنچایز DC Extended Universe باشد اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و تغییراتی در تیم تولید رخ داد؛ تغییراتی که به روایت داستان در جهانی کاملا مستقل منجر شد. این اثر The Batman نام داشته و شخصیت‌های متعددی را در خود جای داده که یکی از آن‌ها سلینا کایل/کتوومن با نقش‌آفرینی زویی کراویتز (Zoë Kravitz) است. کراویتز فعالیت‌های بازیگری خود را از سال ۲۰۰۷ میلادی آغاز کرد و به واسطه X-Men: First Class توانست نام خود را در مرکز توجه‌ها قرار دهد. در ضمن، او فرزند لنی کراویتز (Lenny Kravitz) بوده که چهره‌ای مشهور در زمینه موسیقی به شمار می‌رود.

طبق اطلاعات موجود، The Batman در شرایطی روایت می‌شود که بروس وین نخستین سال‌های فعالیت‌های ابرقهرمانانه‌اش را پشت سر گذاشته و نمی‌تواند تعادلی میان خشم و کاری که درست است برقرار کند. در چنین شرایطی، باید درباره رازی تحقیق کند که لرزه به اندام مردم گاتهام انداخته است؛ رازی که به یک قاتل سریالی به نام ریدلر مربوط می‌شود. در ضمن، بروس در جریان فیلم متوجه می‌شود در صورتی که خشم خود را کنترل نکند، به فردی مانند ریدلر تبدیل می‌شود.

زوئی کراویتز اخیرا پای مصاحبه با وب سایت Variety نشسته و درباره موضوعات مختلفی از جمله عملکرد رابرت پتینسون (Robert Pattinson) در نقش اصلی The Batman صحبت کرده است. در صورتی که نمی‌دانید، پتینسون نقش بروس وین/بتمن را بر عهده دارد. در ادامه می‌توانید صحبت‌های بازیگر نقش کتوومن در The Batman را مطالعه کنید:

رابرت انتخات عالی‌ای برای نقش بروس وین است. او شگفت‌انگیز بود. تغییراتی که برای نقشش متحمل شد، چشمگیر بودند.

خیلی خوشحال هستم که رابرت پتینسون فرصت رفتن به مسافرت را دارد، چون لایقش است. امیدوار هستم طرفداران عاشق فیلم شوند چون همه ما برای به سرانجام رسیدنش تلاش زیادی کردیم.

The Batman اولین تجربه زویی کراویتز در ژانر ابرقهرمانی به شمار نمی‌رود و نام انیمیشن سینمایی The Lego Batman Movie را در پرونده هنری خود دارد. نکته جالب ماجرا اینجا است که او در این اثر هم نقش سلینا کایل را ایفا می‌کند. در ضمن، کراویتز یک فیلم دیگر هم دارد که هم اکنون فاز پس‌تولید را پشت سر می‌گذارد تا برای انتشار آماده شود. اثر مزبور KIMI نام داشته و در دسته دلهره‌آور قرار می‌گیرد. داستان درباره یک کارمند است که حین بررسی اطلاعات متوجه وقوع یک جرم می‌شود. از آنجایی که روند گزارش جرم بسیار طولانی است، مجبور می‌شود از خانه خارج شده تا گزارش را شخصا تحویل دهد. او در حالی به خیابان‌ها قدم می‌گذارد که به برزن‌هراسی (ترس از حضور در اماکن شلوغ) مبتلا است.

مت ریوز (Matt Reeves) نویسنده و کارگردان جدیدترین اقتباس سینمایی بتمن است. تا به این لحظه اطلاعات رسمی‌ای از دنباله منتشر نشده اما فیلمساز آمریکایی امید دارد قسمت‌های دوم و سوم را هم جلوی دوربین ببرد. با در نظر گرفتن این مورد، طرفداران مطمئن هستند نسخه رابرت پتینسون بتمن با دشمنانی مشهور از جمله جوکر مواجه خواهد شد. گروهی از آن‌ها همچنین یک کمپین راه‌اندازی کرده و خواستار اهدای نقش دلقک دیوانه به کریستین استوارت (Kristen Stewart) شده‌اند. در صورتی که نمی‌دانید، استوارت نه تنها همبازی پتینسون بوده، بلکه در یک برهه رابطه‌ای عاشقانه میانشان وجود داشت. در ضمن، استوارت در واکنش به این کمپین گفت ترجیح می‌دهد یک شخصیت جدید را جلوی دوربین به تصویر بکشد.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم The Batman سال آینده میلادی به سینماها خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا