زندایا برای نخستین بار از زندگی شخصی و عاشقانه‌اش با تام هالند می‌گوید

دردسرهای خانم بازیگر

زندایا برای نخستین بار از زندگی شخصی و عاشقانه‌اش با تام هالند می‌گوید سورنا رضایی ۲ ۰۴ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
رابطه زندایا و تام هالند

رابطه زندایا و تام هالند طی سال‌های گذشته موضوعی داغ در فضای مجازی بوده و اخیرا در یک مصاحبه مورد بحث قرار گرفته است.

زندایا (Zendaya) و تام هالند (Tom Holland) نخستین بار در سال ۲۰۱۶ میلادی و حین فیلمبرداری Spider-Man: Homecoming با یکدیگر ملاقات کردند. با گذشت مدت کوتاهی، شایعه‌هایی مبنی بر رابطه عاشقانه آن‌ها در فضای مجازی شکل گرفت اما هیچ یک واکنشی نشان ندادند. سردرگمی طرفداران ادامه داشت تا اینکه عکس‌های دونفره‌شان در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد؛ عکس‌هایی که تایید می‌کرد بازیگران مجموعه فیلم‌های مرد عنکبوتی (Spider-Man) با هم زندگی می‌کنند.

اگرچه رابطه زندایا و تام هالند عملاً تایید شده، هیچ کدام طی سال‌های گذشته بصورت مستقیم و صریح درباره آن صحبت نکرده‌اند. بخصوص هالند که ترجیح می‌دهد موارد مرتبط با زندگی شخصی‌اش را تحت هیچ شرایطی با دیگران در میان نگذارد. او حتی در یکی از مصاحبه‌های خود گفت بخاطر ترس از پاپاراتزی‌ها اختلال خواب پیدا کرده است.

زندایا چندی پیش مصاحبه‌ای را با رسانه ELLE انجام داد که تا درباره فیلم جدیدش، یعنی Challengers صحبت کند. در میان گفتگو بحث به سمت رابطه عاشقانه‌اش با تام هالند کشیده شد و زندایا هم برای نخستین بار توضیحاتی را ارائه داد. بازیگر و خواننده آمریکایی تاکید کرد هر دوی آن‌ها تلاششان را به کار گرفته‌اند تا جزئیات زندگی‌شان تا جای ممکن دور از چشم رسانه‌ها و مردم بماند؛ زیرا نمی‌خواهند به آرام رابطه‌شان خدشه‌ای وارد شود:

قبول دارم که بخش‌هایی از زندگی من عمومی می‌شوند. نمی‌توانم مثل یک فرد عادی زندگی کنم و به کسی که دوستش دارم عشق بورزم. تنها روی چیزهایی کنترل دارم که خودم [در شبکه‌های اجتماعی] به اشتراک می‌گذارم. تمام این کارها بخاطر مراقبت از آرامش [رابطه] و انجام کارها به روش خودم است.

زندایا همچنین تاکید کرد زندگی‌اش پس از Spider-Man: No Way Home و فصل آخر Euphoria کاملاً تغییر کرد:

بعد از جدیدترین فیلم مرد عنکبوتی و آخرین فصل Euphoria، یک تغییر بزرگ رخ داد. قبلاً می‌توانستم [بدون توجه به عواقبش] به هر جایی بروم. حالا که دیگران برای خوشگذرانی به کافه می‌روند، به خودم می‌گویم: «دوست دارم همراهشان بروم اما وقتی پایم را آنجا بگذارم، شب همه را خراب می‌کنم.» وقتی من به جمع اضافه می‌شوم، دیگر خبری از خوشگذرانی نیست.

در حال حاضر مشخص نیست رابطه زندایا و تام هالند به کجا ختم شده یا چه مدت ادامه می‌یابد اما طبق ادعای رسانه US Weekly، آن‌ها نسبت به رابطه‌شان کاملاً جدی بوده و می‌خواهند یک آینده مشترک داشته باشند.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا