بازیگر نقش زیمو درباره عدم حضور در فیلم Thunderbolts توضیح داد

سردسته تاندربولتس کجاست؟

بازیگر نقش زیمو درباره عدم حضور در فیلم Thunderbolts توضیح داد

اخیرا طی مصاحبه‌هایی که با بازیگر نقش زیمو (Zemo) انجام شده او درباره دلیل عدم حضورش در فیلم Thunderbolts توضیحاتی را ارائه داده است.

اگر علاقه‌مند به کمیک‌های مارول باشید، قاعدتا با گروه‌های بزرگ آن هم آشنایی دارید. برای مثال گروهی مثل انتقام جویان (Avengers) نقش بسیار بزرگی را در تمامی داستان‌های آن بازی می‌کند و از طرفی تیم‌های دیگری از جمله ایلومیناتی (Illuminati) و یا مدافعان (Defenders) وجود دارند که هرکدام هدفی را برای انجام فعالیت‌های ابرقهرمانی دنبال می‌کنند. این در حالی است که بین این گروه‌ها،‌ اولین بار در سال ۱۹۹۷ در شماره ۴۹۹ کمیک The Incredible Hulk تیمی با عنوان تاندربولتس (Thunderbolts) حاضر شد که ماموریت‌هایی متفاوت و خاکستری را دنبال می‌کردند.

گروه تاندربولتس که توسط تاندربولت راس (Thunderbolt Ross) هدایت می‌شود، ماموریت‌هایی را انجام می‌دهد که چندان شبیه به کار ابرقهرمانان نیستند و از طرفی اعضای آن نیز همگی شخصیت‌های آنتی هیرو هستند. به همین دلیل نیز فعالیت آن‌ها برای نویسندگان و پیش‌بردن داستان به شکل دیگری تعریف شده و آن‌ها می‌توانند از این تیم برای انجام کارهای خشن و عجیبی که قهرمان‌ها انجام نمی‌دهند نیز استفاده کنند. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که در دنیای کمیک‌های مارول، شخصیت زیمو در راس امور این گروه قرار دارد و آن را رهبری می‌کند، در حالی که اخیرا با معرفی فیلم سینمایی Thunderbolts دیده بودیم که ظاهرا او جایی بین شخصیت‌های این تیم ندارد!

توضیحات بازیگر شخصیت زیمو درباره حضور در Thunderbolts

آخرین بار شخصیت زیمو را در زندان رفت (Raft) دیده بودیم که یک مجموعه زیر دریا و دولتی است که از زندانیان ویژه پر شده است. او در سریال The Falcon And The Winter Soldier حاضر شد و توانست نشان دهد که به عنوان یک شخصیت خاکستری کاملا پتانسیل تبدیل شدن به کاراکتری که می‌تواند فوق‌العاده مورد استقبال قرار بگیرد را دارد. با این حال پس از آن در پایان سریال شخصیت ول (Val) را دیدیم که در حال جمع کردن تیمی از همین کاراترهای خاکستری مثل جان واکر (John Walker) و یلینا بلوا (Yelena Belova) است. بدین ترتیب اعضای تیم تاندربولتس یکی پس از دیگری جمع شدند و در نهایت دیدیم که به عنوان فیلمی از فاز پنجم دنیای سنیمایی مارول، قرار است تا شاهد Thunderbolts باشیم؛ در حالی که هیچ خبری از زیمو در میان شخصیت‌های تایید شده آن نبود.

این موضوع باعث شد تا بسیاری از طرفداران که پیش‌تر زیمو را به عنوان سر دسته تیم تاندربولتس دیده بودند کمی نا امید شوند؛ بخصوص پس از نمایش جذاب دنیل برول (Daniel Brühl) در این نقش که در سریال The Falcone And The Winter Soldier دیده بودیم. با این حال گرچه این شخصیت به صورت رسمی برای حضور در فیلم مورد انتظار Thunderbolts تایید نشده، اما بازیگر آن نظرات جالبی را درباره این تصمیم ارائه کرده است.

هنگامی که از دنیل برول درباره این موضوع سوال شد، او پاسخ داد که «اگر می‌توانستم هم حرفی درباره آن نمی‌زدم!». این یعنی اگر قرار باشد تا زیمو در این اثر حاضر شود، قاعدتا به او این اجازه داده نشده تا حرفی را درباره آن بزند. این در حالی است که پس از مکالمه مجری با او، برول اظهار کرد که «فقط می‌توانم این را به شما بگویم که شخصیت زیمو هنوز نمرده است! خب؟». با این تفاسیر، می‌توان برداشت کرد که ظاهرا او از حال و روز شخصیتی که نقشش را بازی می‌کند خبر دارد و احتمالا به خوبی می‌داند که آیا در فیلم Thunderbolts حاضر خواهد شد یا که نه. با این حال وقتی که بازیگر نقش زیمو می‌گوید که من هنوز نمرده‌ام،‌ می‌توان برداشت کرد که قطعا در پروژه‌های آینده دنیای سینمایی مارول باید شاهد حضور او به هر شکل مختلفی باشیم.

در هر صورت نمی‌‌توان تایید کرد که آیا زیمو در فیلم جدید تاندربولتس حضور دارد یا که نه، اما همین که می‌دانیم بازیگر نقش آن هنوز درباره او اطلاعاتی دارد، این مورد را روشن می‌کند که قطعا کار دنیای سینمایی مارول با سردسته برحق گروه تاندربولتس تمام نشده است. از کجا معلوم، شاید در پایان فیلم Thunderbolts ببینیم که او ناگهان ظاهر شده و نشان می‌دهد که کل نقشه‌های این تیم به صورت مخفیانه توسط او هدایت می‌شده است!

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا