پروژه‌ی بعدی کارگردان سریال زخم کاری مجوز ساخت گرفت

همکاری مهدویان با تهیه‌کننده‌ی فیلم خورشید

پروژه‌ی بعدی کارگردان سریال زخم کاری

طبق اعلام اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی کشور، به تازگی ۳ فیلم سینمایی جدید پروانه‌ی ساخت خود را دریافت کرده‌اند و در میان این آثار، پروژه‌ی بعدی کارگردان سریال زخم کاری یعنی محمدحسین مهدویان با نام مرد بازنده دیده می‌شود.

محمدحسین مهدویان، نویسنده و کارگردان مطرح سینما که نخستین ساخته‌ی سینمایی او با نام ایستاده در غبار در سال ۱۳۹۴ اکران شد، پس از ساخت چند فیلم دیگر مانند ماجرای نیمروز و لاتاری، مدتی پیش یک سریال را برای سرویس پخش فیلیمو تولید کرد. این سریال که زخم کاری نام داشت و با اقتباس از رمان بیست زخم کاری نوشته‌ی محمود حسینی‌راد ساخته شده، با موفقیت زیادی همراه بود و توانست بینندگان زیادی را به خود جذب کند. حالا مهدویان پس از یک وقفه‌ی کوتاه قرار است تا مجددا به سراغ ساخت یک فیلم سینمایی جدید برود.

اداره کل روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری معروف به سازمان سینمایی کشور که از زیرمجموعه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران است، اخیرا خبر از اخذ پروانه‌ی ساخت ۳ فیلم سینمایی جدید داده است. طبق این خبر پروژه‌ی بعدی کارگردان سریال زخم کاری هم پروانه‌ی ساخت دریافت کرده و فیلمنامه‌ی آن به تائید این سازمان رسیده است. فیلم جدید محمدحسین مهدویان «مرد بازنده» نام داشته و امیر بنان تهیه‌کنندگی آن را بر عهده خواهد داشت. امیر بنان بیشتر برای تهیه‌کنندگی فیلم خورشید به کارگردانی مجید مجیدی شناخته می‌شود.

همچنین فیلم «اشغال» به تهیه‌کنندگی سمیرا برادری و روح الله برادری و نویسندگی و کارگردانی حامد رجبی که پیش از این فیلم پریدن از ارتفاع کم را ساخته بود و همچنین فیلم «پسر مریم» به نویسندگی و کارگردانی علی جعفرآباد و تهیه‌کنندگی مهدی برجی برزگر نیز پروانه‌های ساخت سینمایی خود را دریافت کرده‌اند.

علاوه بر این‌ها، فیلم سینمایی «عینک» به نویسندگی و کارگردانی رضا آقایی و تهیه‌کنندگی مهدی عظیمی میرآبادی نیز پروانه‌ی نمایش خود را اخذ کرده است. چند روز پیش هم فیلمنامه‌ی فیلم سینمایی «توتو» به تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی، کارگردان فیلم مطرب و سریال هم‌گناه هم پروانه‌ی ساخت سینمایی گرفته بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا