جدیدترین فیلم زک اسنایدر Rebel Moon نام دارد؛ انتشار اولین جزئیات

زمان انتشار مشخص نیست

یازدهمین فیلم زک اسنایدر

وب سایت The Hollywood Reporter در تازه‌ترین گزارش خود به یازدهمین فیلم زک اسنایدر پرداخت و اولین اطلاعات پیرامونش را فاش کرد.

برخی از کارگردانان در زمینه داستان‌سرایی مهارت قابل‌قبولی نداشته اما آثاری را می‌سازند که از لحاظ بصری چشم‌نواز و جذاب است. زک اسنایدر (Zack Snyder) در همین دسته قرار می‌گیرد. او پس از ساخت ریمیک Dawn of the Dead، استعدادهای خود را با 300 به اثبات رساند و سپس اقتباس سینمایی کمیک بوک‌های واچمن را جلوی دوربین برد. از آن‌جایی که Watchmen کیفیت خوبی داشت، وارنر تصمیم گرفت با مشارکت اسنایدر دنیای سینمایی خود را بسازد. البته او در پی خودکشی دخترش و رخ دادن چند اتفاق دیگر مجبور شد به همکاری‌اش با استودیو آمریکایی پایان دهد.

زک اسنایدر اخیرا Army of the Dead را ساخت که اثری اورجینال بوده و به صورت انحصاری از طریق نتفلیکس در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. سرویس استریم که نسبت به موفقیت‌هایش محصول جدیدش اطمینان کامل داشت، قبل از انتشار رسمی ارتش مردگان به فیلمساز آمریکایی اجازه داد روی دو محصول دیگر با محوریت آن کار کند: اولین محصول، Army of Thieves بوده و یک فیلم سینمایی است؛ دومین محصول هم Army of the Dead: Lost Vegas نامگذاری شده و در قالب یک سریال انیمیشنی تولید خواهد شد. اینطور که به نظر می‌رسد، همکاری با نتفلیکس برای اسنایدر لذت‌بخش بوده است؛ زیرا قصد دارد این کار را بار دیگر انجام دهد.

The Hollywood Reporter اخیرا به یازدهمین فیلم زک اسنایدر پرداخت و جزئیاتی را پیرامونش به اشتراک گذاشت. با توجه به متن، این اثر سینمایی Rebel Moon داشته و در ژانر علمی-تخیلی ساخته می‌شود. داستانش روی یک کلونی تمرکز دارد که در انتهای کهکشان قرار داشته و اهداف صلح‌آمیزی را دنبال می‌کند. با این حال، امنیتش توسط ارتش‌های یک حکومت مستبد و غارتگر تهدید شده و در آستانه نابودی قرار دهد. در چنین شرایطی، همه چیز به زنی جوان و با گذشته‌ای مرموز بستگی دارد. او باید به سیاره‌های مجاور رفته و مبارزانی را برای دفاع از کلونی استخدام کند.

اطلاعاتی که پیرامون Rebel Moon وجود دارد، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. زک اسنایدر در کنار شی هتن (Shay Hatten) و کرت جان‌استد (Kurt Johnstad) مسئولیت نوشتن فیلمنامه را بر عهده دارد. هتن در Army of the Dead و جان‌ساتد هم در 300 با اسنایدر همکاری کرده بود. فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی همچنین گفت فرنچایز جنگ ستارگان و فیلم‌های آکیرا کوروساوا (Akira Kurosawa) منبع الهامش برای ساخت Rebel Moon هستند. او در ادامه صحبت‌های خود ابراز امیدواری کرد جدیدترین ساخته‌اش به یک آی‌پی موفق شده و فرصتی برای گسترش آن بیابد.

اگر از طرفداران زک اسنایدر باشید، باید به یاد بیاورد او در سال ۲۰۱۳ میلادی ایده‌ای را برای لوکاس‌فیلم فرستاد که به Seven Samurai شباهت داشت و شامل المان‌های آثار علمی-تخیلی می‌شد. مذاکرات نتیجه‌بخش نبود و فیلمنامه هرگز به فیلم تبدیل نشد. اسنایدر اخیرا گفته بود همچنان می‌خواهد از ایده‌اش برای ساخت یک اثر علمی-تخیلی بهره ببرد. اینطور که به نظر می‌رسد، ایده مزبور توانست نظر مثبت مدیران نتفلیکس را جلب کرده و قرار است با نام Rebel Moon ساخته شود.

در حال حاضر اطلاعاتی پیرامون بازیگران یا زمان انتشار موجود نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا