#مهسا_امینی

آیا گرین لنترن رایان رینولدز در Zack Snyder’s Justice League حضور دارد؟

پرونده‌ی این نقش برای رینولدز بسته شده

گرین لنترن رایان رینولدز در Zack Snyder's Justice League

اخیرا شایعاتی درباره‌ی حضور گرین لنترن رایان رینولدز در Zack Snyder’s Justice League در سطح اینترنت منتشر شده‌اند، اما آیا این شایعات حقیقت دارند و می‌توانیم دوباره این بازیگر پرطرفدار را در نقش هال جردن ببینیم؟ طبق کفته‌ی رینولدز خیر، البته شاید شاهد یک گرین لنترن دیگر باشیم.

در سال ۲۰۱۱، فیلم Green Lantern به روی پرده‌ی سینماها رفت و رایان رینولدز که این روزها بیشتر او را به خاطر بازی در نقش ددپول می‌شناسیم، در این اثر به عنوان هال جردن به ایفای نقش پرداخت. گفته می‌شد که سازندگان در آن زمان به جز رینولدز، بردلی کوپر، جرد لتو، جاستین تیمبرلیک، برایان آستین گرین، کریس پاین و سم ورثینگتون را نیز برای این نقش تحت نظر داشتند. مارتین کمپل، کارگردان فیلم‌هایی از جمله The Legend of Zorro ،GoldenEye و Casino Royale وظیفه‌ی هدایت این فیلم را بر عهده داشت و ۲۰۰ میلیون دلار بودجه برای ساخت آن اختصاص داده شده بود. در مجموع انتظارات از این اثر بسیار بالا بود، اما Green Lantern فیلم بسیار ضعیفی بود و در باکس آفیس شکست بدی خورد. قرار بود این عنوان در اصل یک سه‌گانه باشد، اما همان زمان ساخت دنباله‌های آن لغو شد.

اکنون، کمتر از یک ماه تا انتشار فیلم مورد انتظار Zack Snyder’s Justice League باقی مانده است و طرفداران منتطر هستند تا ببینند روایت زک اسنایدر از اتفاقات آن چگونه خواهد بود. اخیرا وب‌سایت Vanity Fair یک گزارش منتشر کرده است که در آن آمده یک شخصیت در این فیلم به صورت افتخاری حضور دارد که قطعا طرفداران را متعجب می‌کند. از زمان انتشار این گزارش، طرفداران شروع به حدس و گمان‌های مختلفی کردند و دیدگاه خود را در این رابطه به اشتراک گذاشتند. یکی از شخصیت‌هایی که طرفداران فکر می‌کنند در این اثر می‌تواند حضور داشته باشد، هال جردن با بازی رایان رینولدز است، اما آیا گرین لنترن رایان رینولدز در Zack Snyder’s Justice League حضور خواهد داشت؟

به تازگی رایان رینولدز در اینباره در توئیتر صحبت کرده و ضمن تکذیب این شایعه، گفته که پرونده‌ی گرین لنترن برای او بسته شده است. او می‌گوید:

من در این فیلم نیستم، اما حضور افتخاری در نقش هال می‌توانست کار خیلی جالب و باحالی باشد. شاید یک گرین لنترن دیگر را در این فیلم ببینیم، اما من لباس هال را در کمدم گذاشته‌ام، البته منظورم کامپیوتر است.

او پیش از این در سال ۲۰۱۳، زمانی که هنوز نقش ددپول را ایفا نکرده بود، در جواب به این سوال که احتمال دارد در فیلم Justice League نقش هال جردن را ایفا کند، گفته بود که علاقه‌ی بسیار کمی به این کار دارد، البته یک فیلمنامه‌ی عالی و یک کارگردان خوب همیشه می‌تواند نظر او را تغییر بدهد.

هنوز درباره‌ی آینده‌ی گرین لنترن در سینما اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. در سال ۲۰۱۵، شرکت Warner Bros خبر از ساخت فیلم Green Lantern Corps برای اکران در سال ۲۰۲۰ داده بود، اما از آن زمان اطلاعات چندان خاصی از این پروژه منتشر نشده است. مدتی پیش هم اعلام شده بود که یک سریال بر اساس گرین لنترن برای سرویس HBO Max در حال تولید است که از آن هم اطلاعاتی نداریم.

فیلم Zack Snyder’s Justice League در تاریخ ۱۸ مارس (۲۸ اسفند) از طریق سرویس اشتراکی HBO Max منتشر خواهد شد. بن افلک به عنوان بروس وین (بتمن)، هنری کویل به عنوان کلارک کنت (سوپرمن)، ایمی آدامز به عنوان لوئیز لین، گل گدوت به عنوان پرنس دایانا (واندر وومن)، ری فیشر به عنوان ویکتور استون (سایبورگ)، جیسون موموآ به عنوان آرتور کری (آکوامن)، ازر میلر به عنوان بری آلن (فلش) و جرد لتو به عنوان جوکر، از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا