1%
  • 0/10

نگاهی جدید به لباس Knightmare بتمن در لیگ عدالت زک اسنایدر

تقابل دوباره‌ی جوکر و بتمن

نگاهی جدید به لباس Knightmare بتمن در لیگ عدالت زک اسنایدر ۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
لباس Knightmare بتمن

زک اسنایدر در شبکه‌های اجتماعی حضور فعالی دارد و به طور مداوم با اشتراک گذاشتن تصاویری از لیگ عدالت اسنایدر کات، هایپ طرفداران را به شدت بالا می‌برد. حال او به تازگی تصویری از لباس Knightmare بتمن منتشر کرده که بار آخر آن را در فیلم Batman Vs Superman دیده بودیم.

همین چند روز پیش بود که اسنایدر با انتشار تصویری از جوکر نسخه‌ی جرد لتو، حضور را در لیگ عدالت تایید کرد. با وجود واکنش‌های ضدونقیض به جوکر لتو در فیلم جوخه‌ی انتحار، اسنایدر قصد دارد از قدرت بازیگری لتو و پتانسیل‌های کاراکترش در لیگ عدالت نهایت استفاده را ببرد. طبیعتا باید منتظر تقابل جوکر و بتمن در این فیلم باشیم؛ اتفاقی که احتمال رخ دادنش با وجود عکس جدیدی که اسنایدر از بتمن بن افلک منتشر کرده، بسیار بالاست. در این تصویر که در حساب شبکه‌ی اجتماعی Vero زک اسنایدر منتشر شده، نمایی از پشت بروس وین را که مشرف به جایی شبیه به یک راهروی تنگ ایستاده می‌بینیم.

نکته‌ای که در این عکس بسیار جلب‌توجه می‌کند، لباس Knightmare بتمن است؛ یکی از متفاوت‌ترین لباس‌های شوالیه‌ی تاریکی که شامل یک اورکت خاکی می‌شود. این لباس را پیش‌تر در دنیای سینما در فیلم Batman Vs Superman: Dawn of Justice خود زک اسنایدر دیده بودیم. طبق توضیحات اسنایدر درباره‌ی این صحنه، ملاقات دوباره‌ی بتمن و جوکر بسیار متفاوت خواهد بود، چرا که جوکر نسبت به قبل تغییر کرده است:

نمی‌گویم که در این صحنه‌ی کوچک چه اتفاقی می‌افتد، اما از آخرین باری که جوکر را دیده بودیم، چیزهایی تغییر کرده‌اند. این جوکر… این جوکر خسته‌تر است. فکر کنم این توصیف خوبی است.

لیگ عدالت زک اسنایدر برای تکمیل احتیاج به فیلمبرداری‌های اضافی داشته و بسیاری از بازیگران برای ضبط به صحنه برگشته‌اند. از جمله بن افلک که نقش یکی از کلیدی‌ترین اجزای فیلم یعنی بتمن را بازی می‌کند. اسنایدر می‌گوید که برای جمع‌آوری مجدد لباس‌ها و زره‌های ساخته‌شده برای فیلم، متحمل زحمت‌های زیادی شده‌اند:

فکر کنم او (بن افلک) فراموش کرده بود که این لباس چقدر ناراحت است، اما اشکالی ندارد. تعدادی از لباس‌ها، برای مدتی در آرشیو بودند. آنها همه جا پراکنده شده بودند؛ مثلا در موزه و غیره و مجبور شدیم تکه تکه آنها را در بیاوریم. فکر کنم یکی از بالاپوش‌ها بعد از آن که تن بازیگر کردیم از وسط نصف شد.

پیش‌تر قرار بود که Zack Snyder’s Justice League در قالب چهار اپیزود یک ساعته از سرویس HBO Max منتشر شود که با تغییر برنامه‌ها، این فیلم چهار ساعته یک جا در ۲۸ اسفند منتشر خواهد شد. اخیرا رده‌بندی سنی رسمی فیلم هم مشخص شده که در دسته‌ی “R” (بزرگ‌سال) قرار گرفته است. میزان خشونت بالا و استفاده از الفاظ رکیک دلیل این رده‌بندی ذکر شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments