1%
  • 0/10

خبری از ساخت دنباله‌ی لیگ عدالت زک اسنایدر نخواهد بود

اسنایدر می‌گوید دیگر دیر شده است

خبری از ساخت دنباله‌ی لیگ عدالت زک اسنایدر نخواهد بود ۰ ۱۶ دی ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
دنباله‌ی لیگ عدالت

زک اسنایدر به تازگی در مصاحبه‌ای اشاره کرده که برنامه‌ای برای ساخت دنباله‌ی لیگ عدالت و بسط دادن ایده‌هایش برای دنیای سینمایی دی‌سی ندارد.

سال گذشته‌ی میلادی، برادران وارنر بالاخره پس از مدت‌ها مقاومت، در مقابل خواسته‌های بی‌شمار طرفداران کوتاه آمد و اجازه‌ی تکمیل Justice League Snyder Cut را صادر کرد. طبق گزارش‌ها، اتمام این پروژه که شامل تدوین، پیاده‌سازی جلوه‌های ویژه‌ی مد نظر اسنایدر و فیلمبرداری برخی سکانس‌های اضافه خواهد شد، حدود ۷۰ میلیون دلار خرج برمی‌دارد. دی‌سی در جریان رویداد FanDome اعلام کرد که لیگ عدالت زک اسنایدر در قالب چهار قسمت یک ساعته از شبکه‌ی HBO Max پخش شده و مدتی بعد به‌صورت یک فیلم چهارساعته منتشر خواهد شد. اما اگر فکر می‌کنید این شروع دوباره‌ای برای اسنایدر و ایده‌هایش در DCEU خواهد بود، بهتر است تجدید نظر کنید.

اسنایدر به تازگی مصاحبه‌ای با ComicBook Debate داشته و در آن اذعان کرده که لیگ عدالت پروژه‌ای متعلق به گذشته است. شاخ و برگ گرفتن دنیای سینمایی دی‌سی از زمان اکران این فیلم، دیگر اجازه نمی‌دهد چشم‌اندازی که اسنایدر برای فیلم‌های ابرقهرمانی دی‌سی داشت به حقیقت تبدیل شود:

ببینید، من هرگز فکر نمی‌کردم یک روز این کار را بکنم. فکر نمی‌کردم لیگ عدالت را تمام کنم. حقیقتی که بارها بیان شده و من هم مشکلی با آن ندارم آن است که این یک فیلم قدیمی است. دنیای دی‌سی [از آن زمان] ادامه یافته، شاخ و برگ پیدا کرده و راه خودش را رفته که این مشکلی ندارد. تا جایی که به کار و چشم‌انداز من برای این کاراکترها و مسیری که می‌خواستم طی کنند برمی‌گردد، همه می‌دانند که برای فیلم‌های بیشتری برنامه داشتم، مثلا پنج فیلم یا همین حدود. اما سرم شلوغ است. کارهای زیادی دارم.

طرفداران کارگردان آمریکایی البته می‌توانند به کورسوی امیدی دلخوش باشند، چرا که او احتمال ساخت دنباله‌ی لیگ عدالت را کاملا رد نمی‌کند:

اینکه طرفداران تا این حد به این چشم‌انداز ایمان دارند باحال نیست؟ بله، فوق‌العاده است و نمی‌توانم برایشان از این خوش‌حال‌تر و هیجان‌زده‌تر باشم که لیگ عدالت را ببینند تا بتوانند واقعا اکسیر کامل لیگ عدالت را بنوشند. اما آیا دوست دارم ادامه دهم؟ برنامه‌ای برای این کار ندارم. اما همانطور که گفتم، فکر نمی‌کردم یه روزی اینجا باشم، پس کسی چه می‌داند؟

لیگ عدالت زک اسنایدر در ماه مارس سال جاری میلادی (اسفند ۹۹/فروردین ۱۴۰۰) از طریق سرویس استریم HBO Max پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments