1%
  • 0/10

تعریف و تمجید هیدئو کوجیما از جاستیس لیگ زک اسنایدر!

درکی متقابل

تعریف و تمجید هیدئو کوجیما از جاستیس لیگ زک اسنایدر! ۰ ۱۴ تیر ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
هیدئو کوجیما

فیلم جاستیس لیگ زک اسنایدر به شدت به مذاق هیدئو کوجیمایی که که قبلاً برای تحقق بخشیدن به چشم انداز خلاقانه خود دست و پنجه نرم می کرد، خوش آمده و او رابطه احساسی خاصی با این فیلم پیدا کرده است.

خالق و مغز متفکر پشت فرنچایز Metal Gear Solid یعنی آقای هیدئو کوجیما به تازگی در توییتر به تعریف و تمجید از فیلم جاستیس لیگ زک اسنایدر پرداخته است. طبق توییتی که آقای هیدئو کوجیما دیشب در صفحه‌ی تویتر خود قرار داده، نظر او نسبت به یونیورس سینمایی DCEU جلب شده است.

فیلم جاستیس لیگ ابتدا در سال ۲۰۱۷ میلادی روی پرده‌های سینما به نمایش گذاشته شد و البته، به شدت از سوی طرفداران و منتقد‌ها، نظر‌های منفی دریافت کرد. وقتی هم که اعلام شد این فیلم به دلیل تصمیمات و سیاست‌های استودیو به شدت دستخوش تغییراتی شده است، همین طرفداران شروع به امضا کردن پتیشن‌های آنلاین پرداختند تا نسخه‌ی اصلی این فیلم با کارگردانی زک اسنایدر، عرضه شود. در نهایت نیز استودیوی برادران وارنر با درخواست طرفداران موافقت کرد و حدود چند ماه پیش نسخه‌ی جدیدی را به عنوان اسنایدرکات روی شبکه‌ی HBO Max منتشر کرد. واکنش‌ها نسبت به این فیلم به شدت بهتر از نسخه‌ی قبل بود و تحسین افراد بسیاری مثل هیدئو کوجیما را به ارمغان آورد.

هیدئو کوجیما شب گذشته طی توییتی، حمایت حود را از اسنایدر کات اعلام کرد. او به مواردی مثل Character Development جذاب کارکتر‌های فلش و سایبرگ اشاره داشت و نوشت که:

عدالت برای زک اسنایدر به اجرا در آمد!

هیدئو کوجیما که قاعدتا با این ماجراها و دخالت استودیو در اثر خود، کاملا آشناست، دفعات زیادی از سوی کونامی مورد آزار قرار گرفت و حتی نتوانست بازی Metal Gear Solid V: Phantom Pain را به شکل کامل بسازد و سرانجام آن ماجرا نیز به جدایی کوجیما از کونامی و ساخت بازی Death Stranding منجر شد. اگر به ماجرا‌های کونامی و کوجیما با دقت نگاه کنیم، قطعا متوجه می‌شویم که هیدئو کوجیما توانسته به خوبی زک اسنایدر و درگیری‌های او با برادران وارنر را درک کند.

به هر حال هیدئو کوجیما و زک اسنایدر از سوی متال گیر و فیلم‌های دی‌سی فاصله گرفته‌اند و بازگشت آنان تا حدودی بعید به نظر می‌رسد. خوشبختانه DCEU فعلا در دستان نسبتا مطمئن جیمز گان قرار دارد تا Suicide Squad را بسازد و احتمالا آینده‌ی روشنی پیش روی این یونیورس سینمایی قرار دارد اما این نکته به هیچ وجه در مورد کونامی و فرنچایز متال گیر سالید صادق نیست!

نظر شما در مورد تعریف کوجیما از اسنایدر چیست؟ شما نقطه‌ی عطف اصلی جاستیس لیگ زک اسنایدر را در چه چیزی می‌دانید؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments