1%
  • 0/10

همکاری بتمن و دث‌استروک در فیلم Zack Snyder’s Justice League

اتحاد بتمن و دث‌استروک برای مقابله با دشمنی بزرگتر

همکاری بتمن و دث‌استروک در فیلم Zack Snyder’s Justice League ۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
بتمن و دث‌استروک در فیلم Zack Snyder's Justice League

اخیرا اعلام شده که قرار است بتمن و دث‌استروک در فیلم Zack Snyder’s Justice League با یکدیگر همکاری کنند. این دو قرار بود در فیلم مستقل بتمن به کارگردان بن افلک در مقابل هم دیگر بگیرند، اما جدیدترین ساخته‌ی زک اسنایدر به ما یک چیز متفاوت را نشان خواهد داد.

تنها چند روز تا پخش فیلم مورد انتظار Zack Snyder’s Justice League از طریق سرویس اشتراکی HBO Max فاصله داریم و هر روز اخبار و اطلاعات بیشتری در رابطه با آن منتشر می‌شود. چند سال پیش قرار بود که بن افلک، بازیگر نقش بروس وین و بتمن در جهان سینمایی توسعه‌یافته‌ی DC یک فیلم مستقل را بر اساس شخصیت بتمن بسازد که دث‌استروک با بازی جو منگنیلو در آن شخصیت منفی اصلی بود. با اینحال ساخت این فیلم بعد از عملکرد ناموفق Justice League جاس ویدون و همچنین مشکلات شخصی بن افلک لغو شد. اکنون این طور که به نظر می‌رسد دث‌استروک قرار است در فیلم Zack Snyder’s Justice League نقش پررنگ‌تری نسبت به ساخته‌ی جاس ویدون داشته باشد و تعاملی متفاوت با بتمن داشته باشد.

جو منگنیلو در گذشته گفته بود که شرکت Warner Bros چندین پروژه‌ی در حال ساخت دارد که در تعدادی از آن‌ها شخصیت دث‌استروک نیز حضور دارد. اکنون به نظر می‌رسد که ساخت این پروژه‌ها متوقف شده است، اما زک اسنایدر تصمیم گرفته تا به دث‌استروک شانس حضور پررنگ‌تری را در Zack Snyder’s Justice League بدهد.

زک اسنایدر به تازگی در پنلی که در رویداد IGN Fan Fest 2021 داشت، درباره‌ی بتمن و دث‌استروک در فیلم Zack Snyder’s Justice League صحبت کرده و گفته که در این اثر مورد انتظار قرار است شاهد یک رابطه و تعامل متفاوت میان این دو باشیم. بتمن و دث‌استروک به دلیل اتفاقی که هنوز اطلاعاتی از آن‌ها نداریم، برای رویایی با یک دشمن بزرگتر با یک دیگر همکاری می‌کنند تا بتوانند جهان را نجات بدهد. احتمالا در ساخته‌ی زک اسنایدر شاهد نادیده گرفته شدن اتفاقاتی که برای دث‌استروک در Justice League جاس ویدون افتاد، باشیم.

گفته می‌شود که شرکت Warner Bros قصد ریبوت جهان سینمایی توسعه‌یافته‌ی DC و ایجاد یک سری تغییرات اساسی در آن را دارد، بنابراین احتمالا فیلم Zack Snyder’s Justice League آخرین حضور جو منگنیلو در نقش دث‌استروک باشد، هرچند هنوز چیزی به صورت رسمی تائید نشده است.

فیلم Zack Snyder’s Justice League در تاریخ ۱۸ مارس (۲۸ اسفند) به صورت اختصاصی از سرویس اشتراک HBO Max پخش خواهد شد. این طور که گفته شده این فیلم هیچ ادامه‌ای نخواهد داشت و آخرین اثر زک اسنایدر در جهان سینمایی توسعه‌یافته‌ی DC خواهد بود. بن افلک در نقش بروس وین (بتمن)، هنری کویل در نفش کلارک کنت (سوپرمن)، گل گدوت در نفش پرنسس دایانا (واندر وومن)، ری فیشر در نقش ویکتور استون (سایبورگ)، جیسون موموآ در نقش آرتور کری (آکوامن)، ازرا میلر در نقش بری آلن (فلش)، ایمی آدامر در نقش لوئیس لین، ویلم دفو در نقش نیودیس وولکو، جسی آیزنبرگ در نقش لکس لوثر، جرمی آیرونز در نقش آلفرد پنی‌ورث، جی. کی. سیمونز در نقش جیمز گوردون، جو منگنیلو در نقش اسلید ویلسون (دث‌استروک) و جرد لتو در نقش جوکر از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم چهار ساعته به ایفای نقش پرداخته‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments