تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Rebel Moon نوید اثری جذاب را می‌دهد

این ویدیو بیش از ۳ دقیقه زمان دارد

سرویس استریم نتفلیکس اخیراً تریلر جدید فیلم Rebel Moon را به اشتراک گذاشته که تماشایش بیش از ۳ دقیقه زمان می‌برد.

زک اسنایدر (Zack Snyder) فیلمسازی آمریکایی بوده و پس از یک همکاری حدوداً ۱۰ ساله با وارنر حالا مشغول تولید فیلم برای نتفلیکس است. جدیدترین اثر او با نام کامل Rebel Moon – Part One: A Child of Fire شناخته شده و در ژانر اپرای فضایی قرار می‌گیرد. همچنین فیلم مزبور قرار بود بخشی از فرنچایز جنگ ستارگان (Star Wars) باشد اما از آنجایی که لحن جدی‌تر دارد، لوکاس فیلم با تولیدش موافقت نکرد.

فیلم Rebel Moon در قمری به نام ولدت جریان دارد که مردمانش کشاورز هستند. آن‌ها مشغول زندگی عادی خود بوده که ناگهان سفینه‌های متعلق به حکومت مادر ورلد (Mother World) از راه رسیده و دست به جنایت‌هایی می‌زنند. یکی از ساکنان که قبلاً از نیروهای مادر ورلد بوده، تصمیم می‌گیرد به جستوجو در کهکشان پرداخته و مزدورانی را برای مقابله با نیروهای متجاوز استخدام کند.

نتفلیکس ساعاتی پیش تریلر جدید فیلم Rebel Moon را در کانال یوتیوب خود منتشر کرد که بیش از ۳ دقیقه زمان دارد. ویدیو در ابتدا ساکنان قمر ولدت را نشان می‌دهد که زندگی عادی‌شان با از راه رسیدن سفینه‌های مادر ورلد مختل می‌شود. آن‌ها امیدوار هستند سربازان مادر ورلد کاری به کارشان نداشته باشند اما شرایط خیلی زود بهم می‌ریزد. شخصیت اصلی که نمی‌تواند جنایت‎‌ها را تحمل کند، مقابل سربازان ایستاده و تصمیم می‌گیرد گروهی از مزدوران را برای مقابله با متجاوزان استخدام کند.

تریلر جدید فیلم Rebel Moon دو نکته حائز اهمیت دیگر را شامل می‌شود: نکته اول صحنه‌های اکشن هستند که جذابیت بسیار بالایی داشته و نوید اثری هیجان انگیز را می‌دهند؛ نکته دوم و پایانی هم اینکه شخصیت اصلی داستان، یعنی کورا در لیست افراد فراری قرار داشته و نیروهای مادر ورلد مدت‌ها است که دنبالش می‌گردند.

فیلم ماه سرکش در تاریخ یک دی ۱۴۰۲ (مصادف با ۲۲ دسامبر) از طریق نتفلیکس (Netflix) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا