انتشار Destiny 3 بیشتر از آن که فکر می‌کنید طول خواهد کشید

شرکت بانجی قصد دارد فاصله‌ی انتشار بین قسمت دوم و سوم Destiny بیشتر از فاصله‌ی بین دو قسمت اول باشد

انتشار Destiny 3

شرکت Bungie که هم‌اکنون تمرکز خود را به طور کامل روی سری دستینی گذاشته است، اعلام کرد که برای اخبار مرتبط با Destiny 3 و تاریخ انتشار این عنوان باید بیشتر از آن که انتظار دارید صبر کنید.

شرکت بانجی در حال حاضر حقوق ساخت و انتشار فرنچایز دستینی را در اختیار دارد و مدتی پیش هم این عنوان را در شبکه‌ی استیم منتشر کرد که با استقبال بسیاری روبرو شد. با این‌که قسمت دوم در حال حاضر دوران خوبی را سپری می‌کند و بازیکنان زیادی مشغولش هستند، اما طرفداران در گوشه‌ی ذهن‌شان یک سوال دارند؛ «چه زمانی از قسمت سوم خبر خواهیم شنید؟»

مسئول ارتباطات شرکت بانجی David Dague در مصاحبه با سایت PCGamesN اعلام کرد که این استودیو در حال حاضر، تمام تمرکز خود را روی گسترش محتواهای جدید برای Destiny 2 در سال آینده‌‌ی میلادی گذاشته است. در مورد قسمت سوم اگرچه همین چیزهای جالبی برای نمایش وجود دارد، اما شرکت فعلا قصد ندارد آن را به نمایش بگذارد و طرفداران باید برای اطلاعات جدید مدت بیشتری صبر کنند.

پیش از این برخی منابع ادعا می‌کردند که بانجی قصد انتشار عنوان Destiny 3 را در سال ۲۰۲۰ میلادی دارد، اما با توجه به استقبال فعلی بازیکنان در استیم و همچنین برنامه‌های سازنده برای تولید محتواهای بیشتر برای قسمت دوم این اتفاق بعید است. با توجه به این‌که نسل هشتم ماه‌های پایانی خود را سپری می‌کند، باید منتظر قسمت سوم برای نسل بعدی باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا