تاریخ انتشار فصل سوم سریال You مشخص شد

اول لاو، بعدا بچه

نتفلیکس با انتشار تیزری، ما و همه هواداران پیگیر ماجراهای فصل اول و دوم سریال You را با شخصیت جدیدی آشنا می‌کند. تاریخ انتشار فصل سوم سریال You برای ۱۵ اکتیر (۲۳ مهر) اعلام شده!

فصل اول سریال You را شبکه Lifetime در سال ۲۰۱۸ منتشر کرد، اما نتفلیکس شامه قوی دارد و پتانسیل سریال (تو) که براساس پرفروش‌ترین رمان کارولاین کپنس نوشته شده را درنظر گرفت و برای فصل دوم تمدید کرد. جو گلدبرگ (پن بدجلی) در این سریال دلهره‌آور و روان‌شناسی، مدیر فریبنده یک کتاب‌فروشی است که وسواس عمیقی به یکی از مشتری‌هایش پیدا می‌کند، اما چندی نمی‌گذرد که او را یک مزاحم و قاتل زنجیره‌ای می‌بینیم.

تریلر کوتاه فصل سوم سریال تو

شروع اسپویل:

جو در فصل دوم سریال (تو) از نیویورک به لاس آنجلس می‌رود تا شاید بتواند با یک شروع تازه، از قتل‌های قبلی‌اش فرار کند، اما در این شهر، دل‌باخته هدف جدیدش لاو کوین (ویکتوریا پدرتی) می‌شود. جو در همین وانفسا متوجه می‌شود که لاو هم به همان اندازه، پیچیدگی و علاقه دارد و همین کافی است تا ورق به سمت جو برگردد. قسمت شوکه‌کننده‌اش اینجاست که لاو که او را در پایان فصل دوم، یک قاتل خونسرد دیدیم، از جو حامله است.

پایان اسپویل.

تریلر فصل سوم سریال You

همین ماجرا کافی است تا نتفلیکس در ژانویه ۲۰۲۰ اعلام کند تا مشخص شدن این بچه در فصل سوم سریال You، دست از سر جو و لاو برنمی‌دارد. هرچند، کرونا تولید فصل سوم سریال را به تاخیر انداخته و هوادارن باید تا یک سال دیگر منتظر بزرگ شدن این بچه باشند.

با وجود این، دستمان از تیزر و تاریخ انتشار فصل سوم سریال You کوتاه نمانده و در نگاه اول تاریخ پخش ۲۳ مهر آن روبه‌رو می‌شویم. در تیزری که حساب توئیتری نتفلیکس آن را منتشر کرده، دست‌های زنی که احتمالا لاو باشد را می‌بینیم که درحال آماده کردن کیک است. صدای جو هم در پس‌زمینه تیزر به گوش می‌رسد که بچه‌دار شدنشان را به گونه‌ای برملا می‌کند. ویدیو با خونی شدن کیک و نوشتن جمله «خوش‌آمدی هنری کوچولو.» و سوال مهیبی که جو می‌پرسد به پایان می‌رسد؛ «هنری، قراره چه کسی باشی؟» هرچند، در اولین نگاه، جو و لاو را یک پدرومادر معمولی می‌بینیم که هنری را به دنیا می‌آورن، اما این بچه قراره است چه شود؟

پست نتفلیکس، ۳۰ آگوست ۲۰۲۱

اول لاو، بعدا بچه.

تاریخ انتشار فصل سوم سریال You در ۱۵ اکتبر (۲۳ مهر) است

تیزر فصل سوم سریال you

هودارانی که از سال ۲۰۱۹ منتظر تاریخ انتشار فصل سوم سریال You بودند، با تریلری که در این خبر مشاهده می‌کنند، هیجان‌زده و خوشحال می‌شوند. بااینکه در تریلر متوجه شدیم جنسیت بچه، پسر و نامش هم هنری است، اما به نظر نمی‌رسد که چیز عادی باشد، یعنی ممکن است خون‌خواهی جو و لاو در هنری هم جاری و ساری باشد. حتی نام هنری ممکن است اشاره‌ای به فیلم ترسناک Henry: Portrait of a Serial Killer 1986 (هنری:تصویر یک قاتل سریالی) باشد. تریلر اسم و جنسیت بچه را فاش می‌کند، اما نمی‌خواهد رمز و راز زن همسایه بغلی را برملا کند که جو در لحظات اوج فصل دوم سریال You به او نظر داشت. ازدواج جو، پدر شدن جو و آمدن همسایه جدید، همه این‌ها باعث می‌شود تا فصل سوم سربال You بیشتر زیر نظر مدیر کتاب‌فروشی باشند.

از آنجاکه دو فصل ابتدای سریال (تو) به اندازه کافی توانست تماشاگران را در فضایی از تعلیق، پیچ و تاب، رمانتیک و درام مجذوب نگه دارد، احتمالا در فصل سوم هم توان این کار را دارد تا با حضور شخصیتی نرمال و ساده‌ای که سعی می‌کند راز تاریکش را حفظ کند، مخاطبان را تشنه قسمت‌های بعدی سریال نگه دارد. صرف نظر از داستان اعتیادآور، سریال ما را با روابط زهراگین، سوءاستفاده‌ها و سلامت روانی مشاهده می‌کند. همین باعث می‌شود تا کسانی که دو فصل قبلی سریال You را از دست داده‌اند، تماشای تحرکات فصل سوم سریال می‌تواند آن‌ها را در شوکی قرار دهد که هرگز با آن روبه‌رو نشدند.

از محبوبیت فصل دوم سریال You بگوییم که تنها چند روز بعد از انتشارش، در پنج سریال برتر از ده سریال محبوب نتفلیکس قرار گرفته.

بازیگران و تهیه‌کنندگان فصل سوم سریال You

سافرون باروز، تاتی گابریل، دیلن آرنولد، شالیتا گرنت، تراویز وان وینکل، اسکات اسپیدمن، میکائلا مک‌مانوس، شائون چان-کنت، بن منهل، کریس اوشی و کریستوفر شان از دیگر بازیگران فصل سوم سریال You هستند.

Berlanti Productions و Alloy Entertainment با همکاری Warner Horizon Scripted Television فصل سوم سریال You را تهیه می‌کنند. برلانتی، گامبل، سارا شچتر، لسلی مورگنشتاین، جینا گیرولامو، سیلور تری، مایکل فولی و جاستین لو هم تهیه‌کنندگان اجرایی آن هستند.

نظر شما درباره تیزر و تاریخ انتشار فصل سوم سریال You چیست؟ آیا به اندازه دو فصل ابتدای جذابیت کافی را دارد تا مخاطب را میخکوب کند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا