شورانر سریال You شروع تولید فصل سوم را تایید کرد

عاقبت آقای کتاب‌فروش چه خواهد بود؟

سریال You

به گفته شورانر سریال درام جنایی You با نقش‌آفرینی Penn Badgley تولید فصل سوم این عنوان کلید خورده است و به زودی از شبکه نتفلیکس منتشر خواهد شد.

به تازگی شاهد انتشار فصل دوم سریال محبوب You بودیم که سال گذشته نتفلیکس حق پخش آن را از شبکه‌ی Lifetime خریداری کرد. این سریال روان‌شناختی جنایی براساس کتابی پرفروش با همین نام نوشته‌ی «کرولاین کپنس» ساخته شده است. خود کرولاین کپنس در ساخت این مجموعه حضور داشته و از نزدیک در جریان چگونگی تولید آن قرار گرفته است. داستان سریال You راجع به مردی جوان به اسم «جو گولدبرگ» با بازی Penn Badgley است که مدیریت یک کتاب فروشی را بر عهده دارد. جو با یکی از مشتریان خود به نام Guinevere Beck با بازی الیزابت لایل آشنا می‌شود و داستان سریال از همین آشنایی آغاز می‌گردد.

سریال You یکی از موفق‌ترین سریال‌های نتفلیکس محسوب می‌شود، به طوری که در ۴ هفته‌ی نخست انتشار خود بیش از ۴۰ میلیون بار تماشا شده است. «سارا گمبل» شورانر سریال روز جمعه در حساب توییتر خود پستی منتشر کرد و در آن از شروع ساخت فصل سوم این سریال خبر داد. هنوز تاریخ دقیقی برای پخش فصل سوم سریال You اعلام نشده است، اما می‌دانیم در سال ۲۰۲۱ در دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا