1%
  • 0/10

ناامیدکننده اما واقعی؛ قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی S24 پولی می‌شوند!

ناامیدکننده اما واقعی؛ قابلیت‌های هوش مصنوعی گلکسی S24 پولی می‌شوند! ۰ ۲۸ دی ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
هوش مصنوعی گلکسی S24 پولی

اینطور که از خبرها پیداست، ظاهرا قابلیت‌های هوش مصنوعی در گلکسی S24 قرار است بعد از مدتی به صورت پولی به کاربران ارائه شوند.

رویداد شب گذشته‌ی سامسونگ، سراسر هیجان نبود. آنقدر در رابطه با گوشی‌های این شرکت پیش از رونمایی اطلاعات منتشر شد که دیگر هیچ ذوقی برای تماشای مراسم نداشتیم و فقط منتظر اتمام آن بودیم. اما آنچه که سبب شد مراسم از خشکی در بیاید، قابلیت‌های هوش مصنوعی متنوعی بود که مسئولین سامسونگ یکی پس از دیگری از آن‌ها رونمایی می‌کردند.

ما خوشحال بودیم از این بابت که قرار است قابلیت‌های هوش مصنوعی سری گلکسی S24 را به صورت رایگان استفاده کنیم اما بر اساس گزارش SamMobile ظاهرا کسانی که این گوشی‌ها را خریداری می‌کنند تا دو سال امکان استفاده رایگان این قابلیت‌ها را دارند و بعد از دو سال، تمام این امکانات پولی خواهند شد.

کلی از امکانات مبتنی بر هوش مصنوعی سری گلکسی S24 به صورت غیر پولی و آفلاین درون گوشی‌های این شرکت در دسترس قرار دارند اما آن دسته از امکانات جذابی که به اینترنت نیاز دارند، بیشتر احتمال پولی‌شدنشان وجود دارد.

به صورت کلی، امکاناتی هوش مصنوعی نظیر دایره کشیدن دور یک تصویر برای سرچ کردن آن، ویرایش متن، ترجمه زنده مکالمات، آهسته کردن ویدیو و… در سری S24 وجود دارد و آن‌ها را به بهترین گوشی بازار تبدیل کرده‌اند اما اگر این قابلیت‌های هوش مصنوعی پولی شوند، قطعا شرایط تغییر خواهد کرد.

هنوز مشخص نیست چه قابلیت‌هایی و با چه مبلغی و به چه صورتی پولی می‌شوند؛ سامسونگ فقط اعلام کرده این قابلیت‌ها تا دو سال به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و توضیح بیشتری ارائه نداده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments