رکورد بیننده‌های فصل سوم سریال Yellowstone شکسته شد

داستان خانواده‌ی داتون


سومین فصل از سریال Yellowstone توانست رکورد بیننده‌های خود را با ۶.۵ میلیون نفر یک بار دیگر افزایش دهد.

سریال Yellowstone که شرکت پارامونت نتورک (Paramount Network) وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده دارد، با افزایش ۱۶۴ درصدی بینندگانش توانست در بخش Premiere، میزان ۶.۵ میلیون نفر بازدید داشته باشد. این رقم بیشترین آمار بیننده برای این مجموعه‌ی تلویزیونی در طول ۲ سال پخش به‌حساب می‌آید.

Yellowstone یک سریال درام است که تیلور شریدن و جان لینسون روی صندلی کارگردانی آن نشسته‌اند. شرکت پارامونت می‌گوید فصل چهارم این مجموعه‌ی تلویزیونی در ماه فوریه منتشر می‌شود. از بازیگران این سریال می‌توان به کوین کاستنر، لوک گریمز، کلی ریلی، وِز بنتلی، کول هازِر، کلسی ازبیل، برکل مِرِل، جفرسون وایت، دنی هیوستن، گیل برمینگم، ایان بوهن و دنیم ریچاردز اشاره کرد. تهیه‌کننده‌های اجرایی Yellowstone جانلینسون، آرت لینسون، کوین کاستنر، تیلور شریدن، دیوید گلسر و باب یاری هستند. این فیلم داستان خانواده‌ی داتون (Dutton) را روایت می‌کند. یکی از اعضای این خانواده، جان داتون، کنترل بزرگترین منتطقه‌ی آمریکا را برعهده دارد.

این مجموعه‌ی تلویزیونی درام توانسته رکورد خود را بشکند و در بخش Premiere میزان ۶.۵ میلیون نفر بازدید داشته باشد. تا کنون سه فصل از سریال Yellowstone پخش شده و طبق اطلاعات منتشر شده، این سریال طی آخرین قسمت خود در روز یکشنبه، توانست این رکورد جدید را ثبت کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا