#مهسا_امینی

X019: سه بازی از مجموعه یاکوزا برای ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد

انحصاری‌های پیشین سونی...

یاکوزا برای ایکس‌باکس وان

مایکروسافت با خبری غافلگیرکننده در جریان رویداد X019 اعلام کرد که چند بازی از مجموعه یاکوزا برای ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود. با سرگرمی در ادامه همراه باشید.

رویداد X019 برای علاقمندان به کنسول ایکس‌باکس پر از خبرهای خوب و غافلگیرکننده بود. یکی از این خبرها، عرضه یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ژاپنی برای این پلتفرم است که پیش از این در دنیای کنسول‌ها تنها برای پلی‌استیشن منتشر می‌شد. مجموعه یاکوزا کار خود را روی پلی‌استیشن 2 شروع کرد و از آن زمان تاکنون چندین دنباله و بازسازی از آن منتشر شده که پای ثابت انحصاری‌های کنسول سونی بوده‌اند و به سبب دنیای خاص و داستان جذاب خود به اثری کالت تبدیل شده‌اند.

حال شرکت سگا که حق انتشار این مجموعه را در اختیار دارید، تصمیم گرفته سه نسخه Yakuza 0، Yakuza Kiwami و Yakuza Kiwami 2 را با همکاری مایکروسافت برای پلتفرم ایکس‌باکس نیز عرضه کند تا همچون بازی‌های استودیوی کوانتیک دریم، سونی یک بار دیگر شاهد عرضه انحصاری‌هایش روی کنسول رقیب باشد. داستان یاکوزا غالباً روی ماجراهای کازوما کیریو، یکی از اعضای مافیای ژاپن، و درگیری او با باند‌های تبهکاری این کشور تمرکز دارد. یاکوزا 0 پیش‌درآمدی بر کل مجموعه است و نسخه‌های کیوامی نیز بازسازی نسخه‌های اول و دوم هستند که به ترتیب در سال‌های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ عرضه شده بودند.

مایکروسافت تدارک دیده تا این سه بازی از مجموعه یاکوزا برای ایکس‌باکس وان و پی‌سی در قالب Xbox Game Pass در اوایل سال ۲۰۲۰ عرضه شوند تا جذابیت روزافزون این سرویس دوچندان شود. امکان خرید آنها از طریق فروشگاه رسمی مایکروسافت نیز وجود دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا