1%
  • 0/10

درآمد شیائومی خارج از چین به ۱۰ میلیارد دلار می‌‌رسد

شیائومی در ۹۰ کشور دنیا حضور رسمی دارد

درآمد شیائومی خارج از چین به ۱۰ میلیارد دلار می‌‌رسد ۰ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ اخبار فناوری کپی لینک
شیائومی

درآمد شیائومی در خارج از چین طی سه فصل اول سال ۲۰۱۹ به ۱۰ میلیارد دلار رسیده است.

درآمد شیائومی در طول سه فصل اول سال ۲۰۱۹ به ۱۰ میلیارد دلار رسید که این رقم در بازارهای خارج از چین حاصل شده است.

عمر فعالیت شیائومی در بازار دنیا به ۶ سال می‌رسد اما در این مدت به سرعت توانست رشد کند و در بازارهای خارج از چین نیز موفقیت بسیاری حاصل کند. هم اکنون این کمپانی چینی در ۹۰ بازار دنیا حضور رسمی دارد و از نظر سهم بازار در نیمی از این بازارها در رتبه پنجم قرار گرفته است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که از سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹، نیمی از درآمد شیائومی از بازار جهانی (بازارهایی غیر از چین) تامین می‌شود. همچنین اعلام شده که در بازه‌ی زمانی فصل اول تا سوم سال گذشته درآمد این شرکت در خارج از کشور چین تقریبا به ۱۰ میلیارد دلار رسیده است.

شیائومی به زودی گزارش مالی خود را از سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد کرد و احتمالا این رقم از مرز ۱۰ میلیارد دلار عبور خواهد کرد.

شیائومی هنوز درآمد سه ماهه‌ی پایانی سال ۲۰۱۹ را اعلام نکرده و پیش بینی می‌شود که این رقم با افزایش همراه شود، اما احتمالا سه ماهه‌ی ابتدایی سال ۲۰۲۰ درآمد شیائومی نیز همانند سایر شرکت‌ها با کاهش روبه‌رو شده که این موضوع در نتیجه‌ی انتشار ویروس کرونا در سراسر دنیاست که اکثر کسب و کارها را مختل کرده است و مردم دنیا به جای خرید محصولات الکترونیک ترجیح می‌دهند نیازهای اولیه‌شان را تامین کنند. 

البته بد نیست اشاره کنیم که شیائومی نیز برای مبارزه با COVID-19 اقدام به ارسال ماسک برای کشورهای دیگر همچون ایتالیا، فرانسه و اسپانیا کرده است. این کمپانی چینی اعلام کرده که یک میلیون ماسک به اروپا تحویل می‌دهد و بسیاری از آنها در حال حاضر در راه هستند تا به کشورهای مورد نظر برسند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments